Тен Хаг порівняв Мбаппе та Решфорда

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг порівняв Маркуса Решфорда із суперзіркою збірної Франції Кіліаном Мбаппе після чвертьфінальної зустрічі ЧС-2022 Англія – Франція (1:2).

Незважаючи на те, що Англія вилетіла з чемпіонату світу, її гравці мають багато причин для гордості. Зокрема, Решфорд може порадувати власними виступами у Катарі, залишивши турнір із трьома голами на рахунку.

Головний тренер клубу, в якому виступає нападник, Еїк Тен Хаг був вражений грою Маркуса і зробив йому комплімент: «З першого моменту я усвідомив його величезний потенціал. І тепер він розкрив цей потенціал. Я вважаю, що коли Маркус займає позицію на лінії захисту суперника, у світі майже немає кращого гравця за нього.

Так, є Мбаппе, тип гравця, схожий на нього. Але коли Решфорд потрапляє в цю позицію, він чудовий, і він дійсно став кращим у володінні м'ячем».

За іронією долі, Решфорд може зрештою грати разом із Мбаппе у найближчому майбутньому. Влітку, коли його контракт закінчиться, він може перейти до ПСЖ. Президент «Парі Сен-Жермен» Нассер Аль-Хелаїфі нещодавно сказав: «Це ще один приголомшливий гравець, який може дістатися безкоштовно? Багато клубів старанно працюватимуть, щоб його отримати».

Нагадаємо, що незважаючи на те, що Решфорд двічі забив Уельсу в останньому матчі групового етапу, у плей-офф він провів лише 41 хвилину, двічі виходячи на заміну у поєдинках із Сенегалом та Францією.