Чорноморець обіграв Шахтар з Караганди: дивитись відео голів

Джерело: terrikon.com

“Чорноморець”, нарешті, здобув перемогу під час тренувальних зборів в Туреччині, повідомляють офіційні джерела одеського клубу.

На 20-й хвилині "моряки" повели в рахунку. Гольову атаку на лівому фланзі почав Віталій Єрмаков. М’яч транзитом через Владислава Наумця дістався Андрія Штогріна, той увійшов в штрафний майданчик і технічно вразив в дальній кут - 1:0.

У другому таймі на полі в складі “Чорноморця” з'явилися Кевін Кубемба і Лука Гучек, а потім Олександр Васильєв і Даниїл Алефіренко. А коментаторська позиція була підсилена колишнім капітаном "моряків" Сергієм Кравченком, який нещодавно завершив кар'єру гравця.

Заміни підсилили гру одеситів, моменти біля воріт команди з Казахстану виникали регулярно. Мали забивати Кубемба, Наумець, а після пострілу Максима Брагару м’яч влучив в поперечину. Другий гол по такій грі був питанням часу. Рахунок 2:0 на 71-й хвилині організувала зв'язка Алефіренко - Наумець: прохід правим флангом, передача в штрафний майданчик і влучний удар лівою після якісної обробки.

“Моряки” могли довести рахунок до розгромного, але натомість привезли собі гол на рівному місці. Ілля Путря і Орест Кузик не порозумілися в центрі поля, карагандинці перехопили м'яч і організували якісну контратаку - у Дмитра Непогодова шансів врятувати команду не було. Одесити утримали перемогу 2:1.

5 лютого на "Чорноморець" чекає остання гра в Туреччині. Суперником “чорно-синіх” стане клуб “Турон” з Узбекістану.