Фантастична розв'язка - ПСЖ вириває перемогу у Лілля: дивитись відео голів

Просто фантастичним вийшов поєдинок 24 туру французької Ліги 1, в якому ПСЖ приймав команду Пауло Фонсеки "Лілль".

Команди весь матч відіграли на фантастичних швидкостях, а сюжет матчу вийшов хвацько закрученим. Першими взялися за забивання голів парижани. На 11-й хвилині Мбаппе сміливо пішов проти двох захисників, а потім відправив м'яч між ніг голкіперу – 1:0. Незабаром ПСЖ провів шикарну атаку, в якій тричі м'яч опинявся у Неймара, який зрештою поставив результативну крапку - 2:0.

А потім за справу взялися гості. Один гол вони відіграли ще в середині першого тайму. Діакіте головою відправив м'яч у сітку після навісу Гомеша – 2:1.

На початку другого тайму серйозної травми зазнав Неймар. Поле він залишав на ношах.

На 56-й хвилині Вератті прихопив за футболку Джало й суддя призначив пенальті. Девід розвів м'яч і Доннарумму по різних кутах - 2:2. А ще за десять хвилин гості вже вели в рахунку. Це Бамба після закидання Гомеша гарматним ударом пробив Доннарумму – 2:3.

Рятувати ПСЖ взялися його лідери. На 87-й хвилині Мбаппе майже у шпагаті замкнув простріл Берната та відновив паритет – 3:3. А переможний гол парижан забив Мессі. Аргентинець у компенсований час ідеально виконав штрафний удар. М'яч від штанги потрапив у ворота. 4:3 - перемога ПСЖ у фантастичному за видовищністю матчі.

2022-23, Чемпіонат Франції

ПСЖ - Лілль 4:3 (2:1)
Голи: Мбаппе, 11 (1:0); Неймар, 17 (2:0); Диакіте Б., 24 (2:1); Давід Дж., 58 (пенальті) (2:2); Бамба Ж., 69 (2:3); Мбаппе, 87 (3:3); Мессі, 95 (4:3)

ПСЖ: Доннарумма Дж.; Кімпембе; Рамос С.; Нуну Мендеш (Бернат, 31); Пембеле (Солер, 75); Вітінья Ф. (Заїр-Емрі, 75); Верратті; Фабіан Руїс (Данілу Перейра, 75); Мессі; Неймар (Екітіке, 51); Мбаппе
Запасні: Ріко С.; Летельє; Бітшиабу; Гарбі
Попередження: Верратті 56; Мбаппе 77

Лілль: Шевалье Л.; Диакіте Б. (Гудмундссон Г., 67); Фонте Ж. (Йоро, 14); Джало Т.; Гомес Е. (Віржиніус, 88); Андре Гомеш; Андре Б.; Кабелла (Балеба, 88); Давід Дж.; Бамба Ж.; Веа

08:35
Фіорентина - другий рік поспіль у фіналі Ліги конференцій: дивитись огляд півфіналу
08:16
Як Реал Баварію засмутив: дивитись огляд півфіналу Ліги чемпіонів
08:00
Головне за день: помилка Моурінью, клаусула Довбика, обмін Мудрика та інші новини
00:22
Хоселу виводить Реал у фінал Ліги чемпіонів у драматичній кінцівці матчу з Баварією