Кривбас у меншості втратив перемогу над Львовом, незважаючи на дубль Капіча: відео голів

Про такі матчі, як Львів – Кривбас найчастіше говорять, як про матч, де є явно виражений фаворит. Криворізька команда мала серію із трьох перемог поспіль, яку перервав Шахтар у минулому турі. Та й якщо дивитися на турнірну таблицю, то команда Юрія Вернидуба бореться за місця у єврокубках, у той час як Львів – за спробу піти з останнього місця.

Почалося все позитивно для гостей: після серії розвідувальних атак команда Юрія Вернідуба заробила пенальті. Дітятьєв, до речі, дивом не отримав червоної картки за фол проти Устименка. До точки підійшов Капіч і пробив у правий від себе кут. Рибка навіть відбив удар, але від його рук м'яч приземлився у воротах.

Наприкінці першого тайму Кривбас несподівано залишився у меншості: це Татарков встиг за 42 хвилини отримати дві жовті картки та вирушить відпочивати.

Мабуть, саме цей епізод став ключовим у матчі. Незважаючи на меншість, команда Вернідуба вела у рахунку, поки в середині другого тайму Дібанго не сфолив на супернику у штрафному майданчику. З пенальті Бугай не обіграв Сарнавського, але на добиванні найшвидше зорієнтувався Богунов - 1:1.

Святкували господарі недовго: Кривбас майже відразу ж відігрався. Хомченовський з лівого флангу віддав легку передачу низом у центр і Капіч у дотик вивів Кривбас уперед.

Але й у цьому випадку перемога вислизнула з рук гостей. Невинну флангову подачу Сарнавський перервав вибиванням із двох рук, але точно на ногу Бєляєву. Той підловив воротаря на втраченій позиції та відправив м'яч у нижній кут.

Таким чином, Кривбас втратив шанс увійти до першої шістки і залишився на 7-му місці.

2022-23, Чемпіонат України

Львів - Кривбас 0:0 (0:1)
Голи: Капіч, 20 (пенальті) (0:1); Богунов, 76 (1:1); Капіч, 78 (1:2); Беляєв Ол., 87 (2:2)

Львів: Рибка; Дітятьєв; Кузик Д.; Фернандес I. (Вовкун, 93); Гильєрме (Богунов, 46); Алібеков (Соуза, 72); Лео Антонiо (Мильченко, 57); Беляєв Ол.; Свржняк (Есеола, 57); Грисьо; Бугай
Запасні: Ольховий; Юрчук; Траоре О.А.; Михайлів В.; Михайлів Р.; Сасовський
Попередження: Дітятьєв 19; Беляєв Ол. 66

Кривбас: Сарнавський; Дібанго; Татарков (до 42); Бескоровайний; Хомченовський; Якімець; Приходько К.; Рябов; Капіч; Устименко (Понєдєльнік, 80); Микитишин (Задерака, 46; Стецьков, 92)
Запасні: Кліщук; Хома Б.; Банада; Карпусь; Кораблін; Опанасенко; Шевченко Д.; Семотюк

15:27
Ігор Пердута: Шахтар постійно грає в фіналах, у нас немає такого великого досвіду
15:12
Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні
14:56
Сергій Долганський: Нам не вистачило концентрації в дрібницях
14:40
НБА: Бостон оформив вихід у фінал конференції, Дончич ховає Оклахому, дивитись огляди
14:24
НХЛ: Колорадо закручує інтригу в серії з Далласом, дивитись огляд матчу
14:09
МЛС: Келсі приносить перемогу Цінцінатті, Мессі не зіграв через травму
13:56
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:57
Срна: Коли зібралися на тренування після матчу з Динамо, було видно, що команда їде за Кубком
09:14
Мегабій Усик — Ф'юрі: онлайн-трансляція на MEGOGO за підтримки ліцензійного букмекера GGBET
08:13
Долганський після фіналу: Весь матч потрібно провести на максимумі, щоб потім не шкодувати