Ліверпуль відіграється з 0:2 та зупиняє Арсенал: відео чотирьох голів

"Ліверпуль" та "Арсенал" видали фантастичний матч на "Енфілді", в якому ситуація могла змінитися як в один, так і в інший бік. Перед цією грою переможна серія "канонірів" складала сім матчів. І після того, як Жезус на 28-й хвилині вдруге вразив ворота Алісона, здавалося, що Арсенал додасть собі в актив чергові три очки. Але...

"Ліверпуль" повернувся в гру незадовго до перерви, коли "червоним" вдалося провести зразкову комбінацію, яку завершив влучним ударом Салах - 1:2. Друга половина матчу пройшла під знаком тотальної переваги підопічних Юргена Клоппа. Вже в дебюті другого тайму арбітр призначив у ворота "Арсеналу" пенальті, але Салах пробив повз ворота.

Надалі лондонці змушені були практично весь час оборонятися. Ближче до кінця зустрічі почало здаватися, що "Арсеналу" вдасться відбитися, але на 87-й хвилині Александер-Арнольд обіграв на фланзі Зінченка і навісив на дальній кут воротарського майданчика, де Фірміно головою відправив м'яч у ворота - 2:2. За іронією долі, Артета вже готував заміну Зінченка і мав намір випустити на поле більш орієнтованого на оборону Тірні, але запізнився...

Шість компенсованих хвилин перетворилися на бенефіс Ремсдейла, який врятував "Арсенал" після ударів Салаха та Конате. Хто знає, можливо, ці два сейви стануть вирішальними в чемпіонських перегонах. А поки що "Арсенал" продовжує лідирувати, але "Манчестер Сіті" отримує шанс наздогнати лондонців у турнірній таблиці чемпіонату Англії.

2022-23, Чемпіонат Англії

Ліверпуль - Арсенал 2:2 (1:2)
Голи: Мартінеллі, 8 (0:1); Габріел Жезус, 28 (0:2); Салах, 42 (1:2); Фірміно, 87 (2:2)

Ліверпуль: Алісон; Фабінью (Фірміно, 78); Робертсон Е.; Конате І.; ван Дейк; Александер-Арнольд; Джонс К. (Тьяго Алькантара, 60); Гендерсон; Салах; Жота (Нуньєс Д., 60); Гакпо
Запасні: Келлехер; Гомес; Цимікас; Матіп; Мілнер; Еліотт Х.
Попередження: ван Дейк 32; Александер-Арнольд 41; Фабінью 55

Арсенал: Ремсдейл; Вайт Б.; Холдінг; Габріел М.; Зінченко (Тірні, 89); Сака Б.; Партей Т.; Едегор (Ківьор, 80); Г. Джака; Мартінеллі; Габріел Жезус (Троссар, 79)
Запасні: Тьорнер М.; Уолтерс Р.; Вієйра Ф.; Жоржиньо; Сміт-Роу; Р. Нельсон
Попередження: Вайт Б. 23; Г. Джака 41; Ремсдейл 53; Сака Б. 84

17 травня

08:45
Барселона переграє Альмерію і відривається від Жирони: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги

15:27
Ігор Пердута: Шахтар постійно грає в фіналах, у нас немає такого великого досвіду
15:12
Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні
14:56
Сергій Долганський: Нам не вистачило концентрації в дрібницях
14:40
НБА: Бостон оформив вихід у фінал конференції, Дончич ховає Оклахому, дивитись огляди
14:24
НХЛ: Колорадо закручує інтригу в серії з Далласом, дивитись огляд матчу
14:09
МЛС: Келсі приносить перемогу Цінцінатті, Мессі не зіграв через травму
13:56
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:57
Срна: Коли зібралися на тренування після матчу з Динамо, було видно, що команда їде за Кубком