Манчестер Сіті не дає Баварії взяти реванш: дивитись голи матчу Ліги чемпіонів

Дива не сталося - "Баварія" так і не змогла відродити інтригу після поразки в Манчестері (0:3). І більше того - у матчі-відповіді уникла поразки лише за сім хвилин до фінального свистка.

На честь мюнхенців, вони не опускали рук і боролися до кінця навіть тоді, коли стало зрозуміло, що шансів на вихід до півфіналу ЛЧ вже немає. І хто знає, як би повернулася гра, якби Сане в першому таймі реалізував вихід віч-на-віч. Але м'яч після його удару пройшов поряд із штангою.

Втім, і "містяни" могли відзначитись до перерви. Однак Холанд, пробиваючи пенальті, відправив м'яч над поперечиною. Без забитого м'яча норвежець все ж таки не пішов. Сталося це вже у другому таймі, коли Холанд обіграв на лінії штрафного майданчика нещасного Упамекано (скільки всього впало на цього захисника "Баварії" у двох матчах із "Сіті") і розстріляв ворота Зоммера.

Але мюнхенці навряд чи заслуговували на поразку. Тож гол Кімміха, який на 83-й хвилині реалізував пенальті, можна вважати закономірним. 1:1 - нічия, яка вивела "Манчестер Сіті" до півфіналу Ліги чемпіонів, де суперником "мімтян" стане мадридський "Реал". Чи відбудеться реванш?

2022-23, Ліга Чемпіонів

Баварія - Манчестер Сіті 1:1 (0:0)
Голи: Холанд Е., 57 (0:1); Кімміх, 83 (пенальті) (1:1)

Баварія: Зоммер; Упамекано; де Лігт; Павар (Станішич, 77); Канселу (Дейвіс, 63); Горецка; Кімміх; К. Коман; Сане Л. (Мане Са., 63); Мусіала (Мюллер, 71); Шупо-Мотінг (Тель М., 71)
Запасні: Ульрайх; Блінд; Сарр Бу.; Гнабрі; Мазрауї; Ібрагімович А.; Гравенберх Р.
Попередження: Канселу 11; Кімміх 45; Павар 60; Станішич 88

Манчестер Сіті: Едерсон; Аканджі; Рубен Діаш; Аке (Ляпорт, 68); Стоунс; Гріліш; Гюндоган; Де Брюйне (Вокер, 88); Родрі; Бернарду Сілва; Холанд Е. (Альварес Хул., 84)
Запасні: Ортега Ш.; Карсон; Льюїс Р.; Перроне; Серхіо Гомес; Палмер Ко.; Філліпс К.; Фоден; Марез

14:00
Тайсон Фьюрі про Усика: Він справжній майстр, треба бути дурнем, щоб його недооцінювати
10:30
Георгій Судаков про класичне з Динамо: Найпекельніша гра, суперник в неймовірній формі
10:15
НХЛ: Кубок Стенлі матиме нового володаря
10:10
Спекотний травень 1982-го
10:00
НБА: Клівленд став останнім чвертьфіналістом, встановивши рекорд для сьомих матчів