Піолі: Ми хотіли іншого результату, але треба вірити

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі прокоментував поразку від «Інтера» (0:2) у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

«Мілан» було не впізнати? Це дуже строга характеристика. Справа в тому, що «Інтер» краще грав у першому таймі та забив два м'ячі, «Мілан» краще грав у другому таймі і не забив. Так буває у футболі. «Інтер» грав якісніше та ефективніше в першому таймі, а ми припустилися занадто багато помилок для такого рівня.

До сьомої хвилини «Інтер» навіть жодного разу не зайшов до нашого штрафного майданчика, а потім забив після першого ж кутового. Очевидно, нам слід бути більш сконцентрованими. Ми хотіли іншого результату, але варто продовжувати вірити, тому що один момент може змінити все у матчі-відповіді.

Ми мали намір бути компактними та агресивними, але «Інтер» виявився кращим у багатьох ситуаціях 50 на 50, і це допомогло їм взяти гру під контроль. До того ж їм пощастило реалізувати два перші моменти, що ускладнило нам завдання на тактичному та психологічному рівнях. Я побачив сильну реакцію з боку своїх хлопців і це те, що ми повинні використовувати в наступному матчі.

У нас були шанси в другому таймі, тому, природно, у грі у відповідь нам знадобиться більш агресивний настрій. Нам потрібно підняти планку і від початку зіграти приблизно так, як ми грали сьогодні у другому таймі. Діти чудово розуміють, що це був не той виступ і не той результат, на які ми розраховували. Вони розчаровані, але знають, що ми маємо шанс змінити ситуацію.

Суддівство? Я бачив багато ситуацій 50 на 50, які однаково оцінювалися арбітром.

Леау? Подивимося. Сьогодні він був не в тому стані, щоб грати. Залишилося шість днів, і ми сподіваємось, що він буде готовий», – сказав Піолі.