ЧУ U-19: Динамо перемагає Колос і впритул наближається до Руху

Джерело: terrikon.com

У 28-му турі чемпіонату України серед юнацьких команда київське "Динамо" розгромило "Колос" - 4:1 і скоротила відставання від лідера першості "Руха" до двох очок.

До перерви молоді кияни двічі забили у ворота суперника. Спочатку Гусєв вразив дальній нижній кут. А трохи згодом Горбач з меж штрафного майданчику подвоїв перевагу "Динамо". Відразу по перерві Царенко забив третій гол. А на 73-й хвилині Костюк більярдним ударом вчетверте засмутив голкіпера "Колосу". У номінальних господарів вистачило сил забити гол престижу. Ковальов дальним ударом надіслав м'яч у дев'ятку.

"Верес", поступаючись з різницею у два голи, врятував домашній матч проти "Олександрії". Вже на четвертій хвилині гості повели в рахунку після автоголу Вадовського. Після перерви Андрейчук подвоїв перевагу олександрійців. Та вже за три хвилини Савчук головою вразив ворота гостей і скоротив відставання до мінімуму. На 72-й хвилині після розіграшу кутового вже Зайко вдало зіграв на другому поверсі і встановив остаточний результат - 2:2.

Ще в одному матчі "Дніпро-1" вдома поступився "Ворсклі" - 1:2. Господарі відразу по перерві відкрили рахунок - Гаража головою замкнув подачу з кутового. Але "Ворскла" краще провела останні хвилини гри. Двічі відзначився Овсянніков, який і приніс своїй команді перемогу, забивши другий гол вже в компенсований час.

Чемпіонат юнацьких команд
28-й тур

Колос U-19 - Динамо U-19 - 1:4 (0:2)
Голи: Гусєв, 19 (0:1), Горбач, 33 (0:2), Царенко, 53 (0:3), Маткевич, 73 (0:4), Ковальов, 81 (1:4)

Дніпро-1 U-19 - Ворскла U-19 - 1:2 (0:0)
Голи: Гаража, 48 (1:0), Овсянніков, 79 (1:1), Овсянніков, 90+3 (1:2)

Верес U-19 - Олександрія U-19 - 2:2 (0:1)
Голи: Вадовський, 4 (0:1, автогол), Андрейчук, 54 (0:2), Савчук, 57 (1:2), Зайко, 72 (2:2)