Ворскла провалила матч-відповідь проти Діли і залишає єврокубки

Полтавська "Ворскла" першою з українських команд завершила свої виступи в єврокубковому сезоні 2023/24, несподівано програвши на виїзді грузинській "Ділі".

У першому матчі цього протистояння команда Скрипника перемогла з рахунком 2:1, але вже зі старту сьогоднішнього поєдинку віддала ініціативу супернику, за що в результаті і поплатилася. Прямо перед перервою рахунок за сумою двох зустрічей став рівним - Ісенко невдало зіграв на виході, потім лише хрестовина врятувала "Ворсклу" після удару Сантоса, а на добиванні Парулава був швидше за захисників полтавців.

Другий тайм представники УПЛ почали дуже активно і навіть мали шанс зрівняти після удару Кане, проте швидко зникли. В результаті "Діла" знову заграла першим номером і вийшла вперед на 71-й хвилині, причому гол у складі господарів забив українець Ковталюк.

"Ворскла" після такого повороту подій швидко прийшла до тями і відразу ж скоротила розрив у рахунку до мінімуму. Нестеренко у боротьбі прокинув м'яч у штрафний майданчик, де Степанюк випередив захисників і пробив голкіпера - 1:2.

На жаль, але на більше полтавців сьогодні не вистачило, а їхній суперник вичавив максимум зі своїх моментів, забивши і третій гол. На 86-й хвилині Гейл після навісу вперед продавив Пердуту, вбіг у штрафний майданчик і в дотик переправив м'яч у сітку, встановивши остаточний рахунок у матчі. 1:3 - "Ворскла" сенсаційно залишає Лігу конференцій вже після другого матчу.

2023-24, Ліга конференцій

Діла - Ворскла 3:1 (1:0)
Голи: Парулава, 45 (1:0); Ковталюк, 71 (2:0); Степанюк Р., 74 (2:1); Гейл, 86 (3:1)

Діла: Кучеренко; Дзоценідзе; Читеішвілі; Тевзадзе; Вандерсон Е.; Сантос Ал.; Парулава (Сардалішвілі, 62); Жан Віктор; Гоміс (Кухіанідзе, 76); Гейл (Гапріндашвілі, 90); Ковталюк
Запасні: Чікашуа; Одікадзе; Эту; Андронікашвілі; Мзвакалі; Асамоа
Попередження: Тевзадзе 62; Чікашуа 72

Ворскла: Ісенко; Кане І.; Крупський (Нестеренко, 56); Павлюк Є.; Феліпе (Бацула, 36); Тіагіньо; Чеснаков (Хрипчук, 74); Скляр (до 73); Пердута; Юрченко Вл. (Челядін, 73); Степанюк Р.
Запасні: Домолега; Єрмолов; Рамірес Л.; Ізотов; Черниш Дм.; Тузенко; Кулаковський; Оденцов

18:33
Аталанта втратила хава перед фіналом Ліги Європи: "Тиждень кошмарів"
18:30
Усик - Ф'юрі: найважливіший бій за останні чверть століття
18:15
Денис Попов: Трішки там втратили, трішки там, але з цього трішки не виграли чемпіонат