Наставник Руху: Не вистачило часу, аби дотиснути Колос

Головний тренер «Руху» Віталій Пономарьов прокоменентував нічию в матч 4-го туру УПЛ проти «Колоса» - 1:1.

– Перш за все хочу висловити співчуття родинам загиблих у Чернігові внаслідок російського ракетного удару. На жаль, живемо у такий час, коли гинуть діти та мирні жителі. Хочу принагідно подякувати Збройним Силам України, завдяки яким ми можемо проводити футбольні матчі. Сподіваюсь, ми піднімаємо бойовий дух тим уболівальникам, які боронять нашу країну.

Ми грали проти складного та досвідченого суперника. Водночас нам у першому таймі якраз не вистачило цього досвіду. Пропустили необов’язковий гол, помилились у захисті. Я дякую хлопцям за самовіддачу та хорошу гру у другому таймі.

Але в другому таймі «Рух» грав краще, зрівняв рахунок. Старались довести цей матч до перемоги, але дещо не вистачило часу, аби дотиснути «Колос». Хотіли розпочати матч агресивно, але у нас молода команда, тому такі моменти інколи не вдаються.

Ми награємо стандарти, перед кожною грою готуємось до конкретного суперника. Вдалось реалізувати свій момент і забити після кутового. «Колос» добре захищався. Наші футболісти у першому таймі не мали зон, аби пройти цю оборону.

Фредді Плюман – якісний футболіст, але він ще не готовий на 100%. Ми розраховуємо на нього у наступних матчах. Він допоможе нашим молодим футболістам. Фредді – технічний гравець, і ми розуміли, що проти «Колосу» він міг проявити свої якості. Водночас він набиратиме форму через ігри. Я задоволений тим, як гравці вийшли на заміну. Звісно, не так яскраво, як у попередніх матчах, але вони виконали поставлені перед ними задачі.

У нас буде гра в Кубку України проти «Скали 1911», але ротація буде не лише у цьому турнірі, а й в УПЛ. У нас хороша лава і хлопці заслуговують грати в основі. Ми випускаємо тих гравців, які на думку тренерського штабу краще готові до гри.

18:33
Аталанта втратила хава перед фіналом Ліги Європи: "Тиждень кошмарів"
18:30
Усик - Ф'юрі: найважливіший бій за останні чверть століття
18:15
Денис Попов: Трішки там втратили, трішки там, але з цього трішки не виграли чемпіонат