Дніпро-1 завершив євросезон поразкою від Спартака: відео голів

"Дніпро-1" встановив антирекорд українського футболу, бувши з кваліфікації трьох єврокубкових турнірів поспіль. Після поразок у дуелях з "Панатинаїкосом" в ЛЧ та "Славією" в ЛЕ сьогодні дніпряни програли і в Лізі конференцій, поступившись на своєму полі "Спартаку" з Трнави.

Для команди УПЛ все пішло не так вже на 3-й хвилині матчу - Рубчинський не зумів перехопити навіс на правий фланг, в результаті Ерік Даніель вискочив віч-на-віч і обіграв голкіпера. "Дніпро-1" на такий поворот подій нічим відповісти не зміг, блякло провівши весь перший тайм і мало не пропустивши другий гол.

Справи у дніпрян пішли краще після перерви, коли серія атак господарів поля нарешті завершилася забитим голом. Щоправда м'яч у свої ворота відправив гравець "Спартака" Горосіто, який невдало зіграв головою після навісу Горбунова в штрафний майданчик.

До 70-ї хвилини "Дніпро-1" виглядав непогано, але потім втратив ініціативу та довів гру до екстра-тайму, де пряму червону за небезпечний підкат отримав Бабенко. Після такого гол "Спартака" не забарився - на 106-й хвилині Буката заштовхав м'яч у ворота після того, як Паур не зумів забити з першої спроби.

Відразу після пропущеного голу "Дніпро-1" примудрився заробити друге вилучення за небезпечну гру Горіна і на цьому всі питання про переможця цього матчу було знято. 1:2 – безславне закінчення єврокубкової кампанії віце-чемпіона України.