Жіноча збірна України програла стартовой матч Ліги націй

Джерело: terrikon.com

Жіноча збірна України матчем із Сербією розпочала боротьбу в груповому раунді першого в історії розіграшу Ліги націй.

Поєдинок пройшов у польському містечку Старогард-Ґданський на міському стадіоні імені Казімежа Дейни і став дебютним для виконувача обов'язків головного тренера Володимира Пятенка.

Перший тайм проходив в абсолютно рівній боротьбі з невеликою кількістю гольових моментів. Сербія могла вийти вперед на 18-й хвилині, однак Міліца Міятович із вигідної позиції пробила вище воріт. А от Ольга Овдійчук за дві хвилини не схибила. Вона опинилася на самоті на правому фланзі атаки синьо-жовтих і переграла голкіпера суперниць — 1:0.

Другий тайм почався з навали на наші ворота, і підопічні Володимира Пятенка змушені були більшою мірою оборонятися. Деякий час їм це вдавалося, але на 64-й хвилині Апанащенко сфолила на Філіпович, і Єлена Чанкович зі стандарту відновила рівновагу.

Але на цьому сербки не зупинилися. На 79-й хвилині після подачі кутового Невена Дам'янович відправила у ворота збірної України другий м'яч. Відігратися наші співвітчизниці не змогли, хоча на 87-й хвилині Кравчук влучила у стійку воріт. Отже, 1:2 — на жаль, поразка нашої команди.

Свій наступний поєдинок у Лізі націй жіноча збірна України проведе 26 вересня проти команди Польщі.

Жіноча Ліга націй-2023/2024. Група В3 Україна — Сербія — 1:2 (1:0)
Голи: Овдійчук (20) — Чанкович (64), Дам'янович (79). Україна: Самсон, Корсун, Подольська, Петрик, Шматко, Апанащенко (к) (Глущенко, 90), Панцулая, Андрухів (Гірин, 60), Овдійчук, Козлова (Котяш, 80), Калініна (Кравчук, 80). Тренер: Володимир Пятенко. Сербія: Костич, Дам'янович, Стович (к), Лазаревич, Влажнич (Фрайтович, 90), Павлович (Благоєвич, 90+3), Філіпович, Чанкович, Поляк (Мілівоєвич, 58), Міятович (Іванович, 58), Дамнянович (Чавич, 90). Тренер: Драгіша Зечевич. Арбітр: Катаріна Кампуш (Португалія). Попереджена: Філіпович (45+2). 22 вересня. Старогард-Ґданський. Стадіон імені Казімежа Дейни.