Богдан В'юнник: перемога дає додаткову мотивацію

Джерело: Євро U21
Форвард України U-21 Богдан В'юнник прокоментував для Суспільне Спорт розгром Люксембургу (3:0) у кваліфікації Євро-2025. - Чесно кажучи, ми очікували такої гри від Люксембургу. Вони нав'язували боротьбу і не давали нам грати, як ми хочемо. Все бачили самі. Забили три голи і дуже раді цьому. Удар Люксембургу в штангу? З мого ракурсу це був дуже красивий удар, чесно кажучи. Але якщо б пропустили, нічого страшного. У нас було багато хвилин, щоб забити. Я був дуже впевнений в нашій команді сьогодні, тому такий результат. - У другому таймі підвищили інтенсивність? Я не був у роздягальні, не знаю, чи це була вказівка тренерського штабу, але це у мене в крові. Я, як хижак, хочу забрати м'яч у захисника та переправити його у ворота. Був перший дотик до м'яча в цьому матчі. Дуже дякую Назару Волошину за таку передачу. Я дуже ціную такі моменти, коли партнер віддає на стовідсотковий удар. У кінцівці матчу почався трішки сумбур. Такі моменти я не дуже люблю, коли команда програє і починає бити по ногах. Та після гри вони підійшли і вибачились, тому все нормально, це футбол. Така перемога дає додаткову мотивацію, що ми можемо грати з будь-якою командою. Неважливо, чи це Люксембург, Англія, Франція або будь-яка інша країна. Тому сьогодні відпочинемо і завтра - дорога, потім будемо готуватися до збірної Англії. Про молодіжну збірну Англії - Топзбірна, хлопці там коштують мільйони. Але це ніколи не має на нас впливати, і ми повинні показувати свою гру, тому що ми - Україна і цим все сказано". Про Унаї Мельгосу - Це європейський тренер: вони мають свій характер, вони, можливо, більш емоційні, але Руслан Петрович Ротань також був емоційним, особливо на Євро. Ми поважаємо його як тренера, робимо все, що він хоче, і кожною грою хочемо робити результат. Нагадаємо, що наступний матч збірна України U-21 проведе в словацькому Кошице у понеділок, 16 жовтня, проти Англії. Початок - о 19:30 за київським часом. Наразі обидві команди очолюють групу F, маючи по дві перемоги на старті турніру.