Євро-2024: Англія завойовує путівку, Угорщина відкладає свято та інші результати дня

Джерело: Євро 2024

Збірна України здобула дві перемоги у жовтневих матчах відбіркового турніру Євро-2024. Обидві – непрості, хоча могло здатися, що поїздка на Мальту не повинна завдати підопічним Сергія Реброва великих проблем.

Рахунок було відкрито на 13-й хвилині. І зробили це, попри очікування, господарі. Пол Мбонг втік від Матвієнка і пробив низом з лінії штрафного майданчика.

Зрозуміло, мальтійці одразу ж збудували оборону, яку не так легко було подолати. І певною мірою українцям пощастило, коли на 38-й після чи то удару, чи то прострілу Судакова, Камензулі відправивши м'яч у власні ворота.

А ще за п'ять хвилин збірна України вийшла вперед. У швидкій атаці мальтійці збили у своєму штрафному майданчику Мудрика, і Довбик реалізував пенальті.

Другий тайм вийшов не менш нервовим. Будь-яка помилка могла призвести до того, що все довелося б починати від початку. Але коли на 85-й хвилині Мудрик завершив свій прохід потужним ударом у дальній кут, стало зрозуміло, що збірна України переможе – 3:1.

Тим часом збірна Англії виборола путівку на Євро-2024. Цікаво, що сценарій матчу з італійцями був схожим на наш. Тут також не обійшлося без швидкого голу, на який господарі відповіли трьома. Дубль на рахунку Гаррі Кейна.

Італія та Україна продовжать боротьбу за другу путівку. І, найімовірніше, її доля вирішиться у заключному матчі, який відбудеться 20 листопада у Леверкузені.

У групі G збірна Угорщини теж могла вже сьогодні святкувати вихід на Євро-2024, проте ледве уникла поразки у матчі з литовцями. Звичайно, шість очок – солідна перевага, але угорцям доведеться ще трохи попрацювати, щоб здобути путівку на європейську першість.

У ще одному матчі групи збірна Сербії здобула важливу перемогу над чорногорцями. І, як ми зазначали у попередніх оглядах, все йде до того, що саме збірні Угорщини та Сербії завоюють право зіграти на Євро-2024.

Нарешті, у групі Н одним претендентом поменшало. Збірна Фінляндії, поступившись вдома Казахстану, втратила всі шанси зайняти одне з двох перших місць. Втім, і казахстанцям буде непросто наздоганяти збірні Словенії та Данії, які здобули чергові перемоги і в наступному турі зіграють один з одним у Копенгагені.

Таким був черговий ігровий день відбірного турніру Євро-2024. Діліться своїми враженнями про гру збірної України. А ще не забудьте підтримати нас, поставивши вподобайку та підписавшись на terrikon.com на Youtube.

Євро-2024, Відбірковий турнір

Ігровий день : 2023-10-17

Англія - Італія 3:1 (1:1)
Голи : Скамакка, 15 (0:1); Г. Кейн, 32 (пенальті) (1:1); Решфорд, 57 (2:1); Г. Кейн, 77 (3:1)
Попередження : Філліпс К. 9 - Удоджі 10; Ді Лоренцо 30; Скальвіні 65

Мальта - Україна 1:3 (1:2)
Голи : Мбонг П., 13 (1:0); Камензулі, 38 (автогол) (1:1); Довбик, 43 (пенальті) (1:2); Мудрик, 85 (1:3)
Попередження : Пізані С. 93 - Матвієнко М. 31; Зубков 93

Сербія - Чорногорія 3:1 (1:1)
Голи : Митрович А., 9 (1:0); Йоветич С., 36 (1:1); Митрович А., 74 (2:1); Тадич Ду., 77 (3:1)
Попередження : Гудель 50 - Савич 59; Йовович 88; Томашевич 89

Литва - Угорщина 2:2 (2:0)
Голи : Черних, 21 (1:0); Ширвис, 36 (2:0); Собослаї, 67 (пенальті) (2:1); Варга Б., 82 (2:2)
Попередження : Лекятас 43; Уткус 56; Казуколовас 71; Ласицкас 90 - Собослаї 56; Фіола 74

Фінляндія - Казахстан 1:2 (1:0)
Голи : Тейлор Ро., 28 (1:0); Зайнутдінов, 77 (пенальті) (1:1); Зайнутдінов, 89 (1:2)
Попередження : Іванов Р-т 72 - Марочкін 27; Самородов 80; Вороговський 82; Скворцов 94; Оразов 96

Північна Ірландія - Словенія 0:1 (0:1)
Голи : Гнезда Черин, 5 (0:1)
Попередження : Чарльз Ш. 4, 58; Томпсон Д. 59; Сміт П. 60; Еванс Дж. 88 - Ельшнік 37; Шпорар 56
Вилучення : Чарльз Ш. 58' -

Сан-Марино - Данія 1:2 (0:1)
Голи : Хойлунд Р., 42 (0:1); Голінуччі А., 61 (1:1); Поульсен Ю., 70 (1:2)
Попередження : Фаббрі 70; Капікьоні 83; Ді Майо 88; Мулароні 97 - Андерсен Й. 66; Хойлунд Р. 77

15:45
Тлумак на 89 хвилині приніс Карпатам перемогу та одноосібне лідерство у Чемпіонській групі