Хет-трик Штогріна виводить Чорноморець у півфінал Кубка України

Слідом за Шахтарем півфіналістом Кубку України з футболу 2023-24 став Чорноморець. Очікувалося, що матч із Зорею стане продовженням нещодавнього завзятого протистояння команд у чемпіонаті. Однак боротьби не вийшло – 4:1 на користь моряків.

Зоря і сьогодні була трохи активнішою у дебюті поєдинку. Але в середині першого тайму грубої помилки припустився голкіпер гостей Турбаєвський, який пропустив між ніг м'яч після удару Штогріна. Як з'ясувалося, так було започатковано не лише розгром, а й хет-трик.

На 33-й хвилині м'яч вдруге опинився у воротах Зорі. Господарі організували швидку контратаку, Кузик віддав від правого кута штрафного майданчика у центр, і Штогрін переграв голкіпера тепер вже в ближньому бою - м'яч від дальньої штанги влетів у ворота.

Передбачалося, що після перерви гості зроблять спробу відігратися, але гол Васильєва, здається, підвів межу. І, можливо, не сам гол, як та легкість, з якою гравці Зорі дали навісити Бадібанзі, а Васильєву пробити головою.

Нарешті, на 72-й хвилині Штогрін оформив хет-трик. А міг би й покер - в одній із атак м'яч після його удару головою влучив у дальню штангу. Все, що змогла зробити деморалізована Зоря, це гол Герреро, який відразу після цього був замінений і без жодних емоцій покинув поле.

Ще два півфіналісти Кубка України стануть відомими у четвер. Полісся прийме Олександрію, а Оболонь зіграє з Ворсклою.

2023-24, Кубок України

Чорноморець - Зоря 4:1 (2:0)
Голи: Штогрін А., 21 (1:0); Штогрін А., 33 (2:0); Васильєв Ол-р, 58 (3:0); Штогрін А., 72 (4:0); Герреро Е., 79 (4:1)

Чорноморець: Варакута; Єрмаков; Шпорн; Салюк (Хадіда, 84); Путря; Васильєв Ол-р; Брагару; Кузик (Авагімян, 76); Штогрін А. (Вакула, 81); Ієде (Бойчук Б., 81); Бадібанга З. (Дада, 76)
Запасні: Шевченко Ол.; Білик О.; Ухань; Гучек; Данилюк

Зоря: Турбаєвський; Снурніцин; Джордан; Данченко О.; Азіангбе (Чурко, 46); Батагов; Яцик; Алефіренко (Горбач, 46); Мічін П.; Герреро Е. (Венделл, 80); Антюх (Кирюханцев, 46)
Запасні: Сапутін; Нагнойний; Боль; Мишньов; Бугай
Попередження: Герреро Е. 30; Кирюханцев 52