Арсенал спокійно взяв три очки у матчі із Севільєю

another languages: ru

Лондонський Арсенал зміцнив своє лідерство у групі А за підсумками 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. У домашньому матчі проти Севільї каноніри не зазнали абсолютно жодних проблем.

З перших хвилин лондонський клуб взявся штурмувати ворота Севільї і оборона іспанців помітно похитнулася. Особливо активним був Букайо Сака, який затерзав лівий фланг оборони гостей. Він же став співавтором першого гола: на 30-й хвилині вінгер прорвався флангом і віддав передачу в центр. Захисники Севільї втратили Троссарда і той у дотик вразив ціль - 1:0.

Ближче до кінця першого тайму гості зробили спробу контратаки. Так відчайдушно мчав уперед Педроса, але його в останній момент перед ударом зупинив Уайт. Арсенал стримав запал в атаці перед перервою, а Севілья так і не знайшла оптимального рішення, як зламати оборону суперника.

У другому таймі лондонці не послабили хват і продовжили атакувати. Кілька разів на ударній позиції виявлявся Кай Хаверц, але йому не вистачало точності. А ось на 64-й хвилині Букайо Сака взяв ініціативу на себе і мав рацію: його швидкісний прорив ніхто так і не зупинив. Все завершилося точним ударом у нижній кут.

Далі гра зовсім закисла. Арсенал уже не намагався добити суперника, а Севілья розсипалася попереду. Вже компенсований час Кай Хаверц знову опинився на ударній позиції, але довго обробляв м'яч і втратив свій шанс.

Фінальний свисток зупинив гру за рахунку 2:0. Арсенал набрав 9 очок і посідає перше місце у групі.