Ворскла та ЛНЗ продовжили безпрограшні серії: дивитись відеоогляд матчу УПЛ

another languages: en ru

Ворскла та ЛНЗ завершили внічию свій матч 15-го туру УПЛ, що однаково не влаштувало обидві команди, які хотіли б збільшити відрив від зони перехідних матчів.

З іншого боку, весь хід гри у Полтаві свідчив про те, що і Ворскла, і ЛНЗ більшою мірою прагнули уникнути помилок в обороні та зберегти недоторканність своїх воріт. Перший момент стався лише на 37-й хвилині, коли Степанюк отримав можливість пробити метрів з 18-ти. Проте м'яч розминувся із дальньою штангою воріт ЛНЗ.

Після перерви суперники почали діяти активніше. Але якщо Ворскла спочатку рідко доводила свої атаки до удару, то ЛНЗ на 62-й хвилині відзначився спробою Пасіча. Лідер черкаської команди, який минулого туру відзначився двома забитими м'ячами, цього разу втратив можливість відкрити рахунок, пробивши над поперечиною.

Відповіддю Ворскли став удар Челядіна зі штрафного на 71-й хвилині - Пеньков відбив м'яч, що летів у дев'ятку. І, за великим рахунком, це був останній епізод, у якому воротареві довелося вступити у гру.

0:0 - Ворскла у третьому матчі поспіль зберігає у недоторканності свої ворота. А безпрограшна серія ЛНЗ складає вже чотири поєдинки.