Кот-д`Івуар з перемоги стартує на домашньому Кубку Африки 2023

На Кубку Африки 2023 забиті перші м'ячі

Збірна Кот-д`Івуару впоралася зі стартовим хвилюванням і здобула перемогу в матчі-відкритті Кубка Африки 2023. У суботу івуарійці обіграли в Абіджані збірну Гвінеї-Бісау - 2:0.

Стартові матчі рідко бувають видовищними, однак у цій грі позитивний імпульс було надано вже в дебюті. На четвертій хвилині гості грубо помилилися під час переходу з оборони в атаку, і Фофана, пробивши з меж штрафного майданчика, відкрив рахунок.

Але це був епізод, а загалом у першому таймі гра йшла за класичним сценарієм - страх припуститися помилки переважував бажання порадувати вболівальників атакуючим футболом. У івуарійців був шанс ще до перерви відзначитися вдруге, коли той самий Фофана пробив з лінії штрафного майданчика в поперечину. Гості можуть поскаржитися на неквапливість Бальде - у нього був шанс вийти віч-на-віч, але удар прийняв на себе захисник.

І все ж таки без другого голу не обійшлося. На 58-й хвилині Крассо, який був активним і в першому таймі, отримав м'яч у штрафному майданчику і, обігравши захисника, пробив зльоту. Відразу після цього форварда Црвени Звезды було замінено. Та й взагалі господарі, здобувши відчутну перевагу, дали можливість відчути атмосферу домашнього турніру якомога більшій кількості футболістів.

У будь-якому випадку збірна Кот-д`Івуару розпочала Кубок Африки 2023 з перемоги і може готуватися до свого наступного суперника - 18 січня господарі зіграють з Нігерією.