Шахтар не зміг забити Марибору за 120 хвилин: дивитись огляд

Тема: Шахтар

Кевін продовжує адаптацію у Шахтарі

Донецький Шахтар не зумів продовжити серію перемог на турецькому зборі. У третьому контрольному матчі гірники зіграли внічию зі словенським Марибором – 0:0.

Цей спаринг відрізнявся від інших: за домовленістю, команди зіграли чотири тайми по 30 хвилин. При цьому тренерський склад Шахтаря дав своїм футболістам по 60 хвилин ігрового часу.

Перша половина відрізнялася великою кількістю боротьби, якою суперники захопилися настільки, що до ударів по воротах справа практично не доходила. Щодо ігрової переваги, то спочатку вона була на боці Шахтаря, але в другій чверті Марибор вдалося вирівняти ситуацію.

Більш видовищною видалася друга половина протистояння. Два чудові моменти були в Егінадо. На 87-й хвилині бразилець пробив з лінії штрафного майданчика - м'яч вдарився об штангу, прокотився по лінії воріт, вдарився об іншу штангу і вилетів у поле. А вже у заключній чверті Егіналдо вийшов на ударну позицію ліворуч у штрафному майданчику, але не влучив у дальній кут.

Підсумок - нульова нічия, і перший матч у 2024-му році, в якому Шахтар не зумів вразити ворота суперника.

2023-24, Товариські матчі

Шахтар - Марибор 0:0

Шахтар: Різник Д.; Бондар В. (Лемкін, 46); Педріньо (Гочолейшвілі, 46); Матвієнко М. (Ракіцький, 46); Конопля (Азаров І., 61); Судаков (Назарина, 61); Криськів (Цуканов, 61); Бондаренко (Очеретько, 61); Кевiн (Невертон, 61); Сікан (Швед М., 46); Зубков (Егiнальдо, 46)
Запасні: Твардовський; Лацабідзе; Козік

13 травня

17:57
Агент Шешко був на матчі МЮ – Арсенал: до якого з клубів перейде його підопічний?