Кривбас розгромно поступився чеському гpaнду на зборах в Іспанії

Кривбас зіграв третій контрольний матч на іспанських зборах. Сьогодні спаринг-партнером команди Юрія Вернидуба виступив один з гpaндів чешського футболу – пльзенська Вікторія. Поєдинок завершився розгромом українського клубу - 0:3

Поєдинок активніше розпочали чехи, та зуміли забити швидкий гол. Спочатку Кліщук впорався з пострілом з середньої дистанції, а за декілька хвилин до проблем призвела подача з лівого флангу атаки суперника. Каду виконав передачу, Приходько помилився та влучив по мʼячу (поруч був ще Стецьков) й Хори з близької відстані розстріляв ворота – 1:0.

В середині тайму чехи відзначились вдруге. Тепер подача справа – кремезний Хори знову виграв другий поверх. Воротар Кривбасу з другої спроби мʼяча забрав, але лайнсмен сигналізував арбітру, що він перетнув лінію воріт – 2:0.

В кінцівці тайму чехи почали грати доволі жорстко, та спровокували декілька сутичок на полі. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь суперника. У перерві склад криворіжців змінився на сто відсотків. На 48 хвилині подача з кутового призвела до третього голу тепер вже у ворота Маханькова. Не втримали Гранаца, який пробив з другого поверху у дальній кут – 3:0.

Наступний спаринг Кривбас проведе 3 лютого з датським Хорсенсом.

28 січня 2024 року. Контрольний матч №3. Ла-Нусія, Іспанія. Стадіон Естадіо Олімпіко Каміло Кано.

Вікторія (Пльзень, Чехія) – Кривбас (Кривий Ріг) – 3:0 (2:0)