Шахтар здобуває впевнену перемогу над Оболонню

Оболонь протистоянням з Шахтарем відкривала 22 тур УПЛ
< /p>

На стадіоні Оболонь Арена місцева Оболонь протистоянням з Шахтарем відкривала 22 тур УПЛ.

Непоступлива команда Валерія Іващенка цього разу скласти гідний опір лідеру чемпіонату не змогла. Хоча саме господарі могли відкрити рахунок, коли Суханов вже на 2-й хвилині пробив повз стійку. А потім Шахтар серьйозна взявся за справу. Голкіпер Оболоні Кичак тричі поспіль рятував свою команду після небезпечних ударів Шведа, Бондаренка і Коноплі.

Та навіть він був безсилим на 16 хвилині, коли Швед віддав розкішний вертикальний пас, до якого не зумів дотягнутись Дубко, а Сікан розібрався з Кичаком і відрив рахунок. В компенсований час Шахтар забив вдруге. Лук'янчук подарував м'яч Шведу, який пробив повз Кичака і подвоїв перевагу "гірників". До перерви Оболонь ще встигла залишитись вдесятьох, коли грубо проти Шведа зіграв Суханов і отримав червону картку.

Другий тайм перетворився фактично у формальність. Шахтар в кінці матчу оформив розгром, коли після пасу Траоре Швед оформив дубль і сам на себе повісив звання головної зірки матчу. 3:0 - Шахтар розбирає на запчастини начебто надійну Оболонь Іващенка.

2023-24, Чемпіонат України

Оболонь - Шахтар 0:3 (0:1)
Голи: Сікан, 16 (0:1); Швед М., 46 (0:2); Швед М., 90 (0:3)

Оболонь: Кичак; Дубко; Прокопенко Є. (Вишневський О., 85); Суханов С. (до 50); Карась Д.; Лук‘янчук; Мороз Т.; Черненко (Осман Ол., 80); Запорожець Є. (Косовський, 46); Краснопір (Тарануха Р., 63); Грисьо (Нагієв, 80)
Запасні: Козлов О.; Федорівський; Рибка; Слободян О.; Вовкун; Груша; Лях T.
Попередження: Грисьо 38; Суханов С. 45; Дубко 48
Вилучення: Суханов С. 50'

Шахтар: Різник Д.; Матвієнко М.; Конопля (Гочолейшвілі, 49); Бондар В.; Азаров І.; Бондаренко; Криськів (Степаненко, 46); Судаков (Марлон Гомес, 59); Кевiн (Егiнальдо, 76); Сікан (Траоре Л.Ш., 59); Швед М.

16:31
Румунська газета назвала Сергія Реброва найсексуальнішим головним тренером Євро-2024
14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня