Шахтар виходить у фінал Кубка України

У Кубку України обійшлося без гучної сенсації – першим фіналістом став донецький Шахтар, який розгромив одеський Чорноморець (4:1).

У підопічних Романа Григорчука, по суті, було не так багато шансів досягти позитивного результату. Стартовий відрізок, який пройшов під знаком беззаперечної переваги Шахтаря, закономірно призвів до голу. Судаков увірвався праворуч у штрафний майданчик і потужно прострелив у центр, де Сікану залишалося підставити ногу.

Щоправда, одеситам знадобилося лише шість хвилин, щоб відновити рівновагу. Гірники недостатньо щільно зіграли в обороні, дозволивши спочатку Єрмакову, а потім і Штогріну пробити з меж штрафного майданчика. Перший удар прийняв на себе захисник, а ось найкращому бомбардиру Чорноморця вже ніхто не завадив розстріляти ворота.

Більше нічого в атаці Чорноморцю створити так і не вдалося. Шахтар, у свою чергою, перед перервою вийшов уперед. Егіналду отримав по нозі у штрафному майданчику суперника, і Бондаренко пробив у нижній кут з 11-метрової позначки.

Другий тайм став бенефісом Георгія Судакова, який до своєї результативної передачі додав два голи. В обох випадках лідер Шахтаря брав гру на себе і, не помічаючи суперників, направляв м'яч у дальній нижній кут. До воротаря одеситів у цих епізодах жодних питань - індивідуальна майстерність Судакова виявилася вищою за колективні навички гри в обороні гравців Чорноморця. А врятувати після ударів під штангу було неможливо.

Шахтар вперше за останні п'ять років (два останні сезони трофей не було розіграно) вийшов у фінал Кубка України. Суперник гірників визначиться у четвер у матчі Полісся та Ворскли.

2023-24, Кубок України

Шахтар - Чорноморець 4:1 (2:1)
Голи: Сікан, 12 (1:0); Штогрін А., 18 (1:1); Бондаренко, 44 (пенальті) (2:1); Судаков, 52 (3:1); Судаков, 77 (4:1)

Шахтар: Егiнальдо (Зубков, 67); Різник Д.; Азаров І. (Педріньо, 46); Матвієнко М.; Конопля; Бондар В.; Бондаренко; Судаков (Марлон Гомес, 81); Криськів; Кевiн (Степаненко, 67); Сікан (Траоре Л.Ш., 67)
Запасні: Рудько; Гочолейшвілі; Міроши; Назарина
Попередження: Азаров І. 16

Чорноморець: Варакута; Єрмаков; Салюк; Путря; Гучек (Шаповал В., 85); Васильєв Ол-р; Авагімян; Брагару (Огіря, 86); Бойчук Б. (Альваренга, 87); Бадібанга З. (Ієде, 85); Штогрін А.

14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня
14:08
Шахтар та Чорноморець розсудить Романов
13:50
Уеслі Снайдер: Ця людина вигнала Роналду. Він що, божевільний?
13:33
Усі квітневі голи Шахтаря: вибирай найкращий!
11:56
Чемпіонат Бразилії, 4-й тур: чотири нічиї, лідерство Ботафого та інші відеоогляди туру
08:12
Хет-трик Левандовського опускає Жирону на третє місце: дивитись огляд матчу Ла Ліги
08:00
Головне за день: прощання з Фоменком, тривога за Миколенком, черга за Салахом та інші новини