Динамо вдруге переграє Зорю і виходить на третє місце

За Динамо забивали колишні гравці Зорі

Три колишні гравці Зорі принесли Динамо перемогу у перенесеному матчі 6-го туру УПЛ проти луганчан. Завдяки чому кияни вийшли на третє місце у турнірній таблиці чемпіонату України та впритул наблизилися до Кривбасу.

Вся гра - друга за останній час - пройшла за сценарієм Динамо. Якщо у першому поєдинку певні елементи несподіванки вносив снігопад та "експериментальний", назвемо це так, склад Зорі, то тепер усе стало на свої місця досить швидко. Динамо знадобилося шість хвилин, щоб відкрити рахунок: триходівку, яка почалася з грубої помилки Чурка на лінії штрафного майданчика, завершив точним ударом Андрієвський.

У середині першого тайму рахунок був уже 2:0. Це Кабаєв, змістившись із лівого флангу, потужно пробив із середньої дистанції у ближню дев'ятку. Зрозуміло, попереду було ще достатньо часу, але Зоря з усіма її внутрішніми клубними проблемами не та команда, яка може відіграти у Динамо фору у два м'ячі. Тож другий тайм перетворився на пошуки відповіді на запитання, чи зможуть номінальні господарі (матч проходив на домашній арені Динамо) уникнути поразки з великим рахунком. Не зуміли – на 67-й хвилині Бражко замкнув дальню штангу після розіграшу кутового.

У турнірній таблиці УПЛ Динамо та Шахтар зрівнялися за кількістю зіграних матчів, що вже дає якийсь орієнтир для тих, хто на заключній третині дистанції збирається стежити за чемпіонськими перегонами. Наразі гірники випереджають киян на два очки.