Майже фінал ЛЧ-2005: Минай мало не відігрався у матчі проти Полісся

У Полісся перед матчем із Минаєм було все дуже сумно. Вісім матчів без перемог у чемпіонаті та ще й з Кубка України команда вибула на стадії півфіналу від Ворскли (0:1). Матч проти аутсайдера чемпіонату – гарна можливість виправити становище.

Сергій Шищенко пішов на кадровий експеримент: головний тренер випустив на поле футболістів із невеликою кількістю ігрової практики. Так, у воротах з'явився Кудрик, а в атаці – Луїфер Ернандес. Саме венесуельський футболіст став головною дійовою особою першого тайму.

Вже на 9-й хвилині Луїфер вивів свою команду вперед – він класно замкнув подачу від Козака з правого флангу. Потім матч зупинився практично на годину: виною цього є загальнонаціональна повітряна тривога. Щойно команди повернулися на поле, Луїфер оформив дубль. Тепер форвард виявився найуважнішим у штрафному майданчику суперника під час розіграшу штрафного удару. Козак виконав подачу, Крушинський скинув під удар партнерові і той відправив м'яч у ворота.

Другий тайм активніше розпочали господарі, але у пориві відігратися, пропустили контратаку. Алекс Таллес делікатно вивів на удар Еміля Мустафаєва, котрий ювелірно вклав м'яч у ворота! Міг Еміль оформити і дубль, але через чотири хвилини після гола пробив повз ворота.

Минай швидко прийшов до тями і відповів не менш гострою та ефектною контратакою. Устименко відгукнувся на передачу, що розрізає, з глибини поля, увійшов до штрафної площі і точно пробив у дальній кут. На 75-й хвилині Полісся змушене залишилося у меншості: Будківський пробив головою під поперечину та в повітрі зіткнувся з Піддубним. Кемкін відбив м'яч, а Філіп довго не вставав. Медики надали йому допомогу, але продовжити матч досвідчений футболіст не зумів. А Сергій Шищенко на той момент витратив усі заміни.

Минай відчув шанс і кинувся відіграватися. На 87-й хвилині Танковський сфолив на фланзі, подарувавши супернику добрий шанс взяття воріт. Вакула виконав м'яку подачу, Устименко перестрибнув усіх на другому поверсі та вразив ворота Кудрика! Інтрига повернулася до матчу на швидкості боліда Формули-1. Полісся засіло в оборону і цілком вдало справлялося з атаками суперника. На останній компенсованій хвилині Василь Кравець небезпечно вибив м’яч перед Семотюком. Футболіст Минаю увімкнув акторську майстерність, намагаючись довести Ігорю Пасхалу, що нога суперника прилетіла йому по голові. Рефері розібрався в ситуації: послухав помічників VAR, сам переглянув повтор і не вказав на крапку. А ось Семотюк отримав свій "Оскар" у вигляді жовтої картки.

Таким чином Полісся набирає 36 очок і перериває восьмиматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті. Рух випереджає Полісся на три очки, але тепер житомирська команда відірвалася від Ворскли. Утім, головне зараз не це - Пилипу Будківському хочеться побажати здоров'я...

2023-24, Чемпіонат України

Минай - Полісся 2:3 (0:2)
Голи: Люфер, 9 (0:1); Люфер, 23 (0:2); Мустафаєв Е., 59 (0:3); Устименко, 65 (1:3); Устименко, 87 (2:3)

Минай: Кемкін; Кисiль Я. (Дмитрук Т., 81); Корнійчук (Ременяк, 46); Скиба; Чуєв (Піддубний Дм., 51); Вітенчук; Гунічев (Вакула, 46); Кораблін; Нємчанінов; Петько (Семотюк, 67); Устименко
Запасні: Росул; Бандура; Матюшенко; Вашкеба; Демиденко; Попов К.; Тищук
Попередження: Гунічев 13; Семотюк 97

Полісся: Кудрик; Чоботенко; Кравець В.; Тейлор Л. (Михайліченко Б., 63); Смоляков; Таллес Коста (Грицук, 61); Назаренко Ол-р (Петряк, 63); Мустафаєв Е.; Козак Ар.; Крушинський (Танковський, 53); Люфер (Будківський, 61)
Запасні: Поспєлов; Бойко; Чечер; Кравченко М.; Ндукве; Шабанов
Попередження: Петряк 75; Танковський 86