Мікель Артета: Я дуже задоволений перемогою, кількістю моментів та забитими голами

Артета прокоментував розгромну перемогу Арсеналу над Челсі

Головний тренер Арсеналу Мікель Артета прокоментував розгромну перемогу його команди над Челсі (5:0) у перенесеному матчі 29 туру АПЛ.

«Я дуже задоволений грою як колективної, так і індивідуальної. Мені дуже приємно. Із самого початку ми виглядали дуже гостро, грали дуже активно, різко та агресивно без м'яча. Я аналізував кожну гру Челсі, і вони були визначними. Вони грали з топ-командами і виглядали краще за суперників. Челсі заслуговує на кращі результати. Я думаю, що це чудова команда. У них дуже хороші тренери та гравці. Віддаю належне нашим футболістам вони сьогодні виступили дуже добре. Є енергія та віра в команду. Щоразу, коли ми мали можливість йти вперед, ми це робили.

Кай Хаверц? Його загальний внесок кожному етапі гри був величезний. Якщо додати до цього два забиті голи та деякі його дії у важливі моменти, то це чудовий виступ. В індивідуальному порядку ми мали чудові виступи. Ми маємо виконувати свою роботу. Тепер нам потрібно почекати та подивитися на результати Ліверпуля та Манчестер Сіті.

Це велике лондонське дербі, і ми знали, що воно означає для вболівальників. Ми будемо насолоджуватися цим, відпочивати і готуватися до наступної гри. Чого б мені хотілося, то це того, щоб гравці давали керувати собою в роздягальні. Ви повинні залишити їм трохи місця для маневру. Вони знають, заради чого грають. Це те, що скріплює команду. Моя роль – вимагати від них, а також у правильні моменти змусити їх повірити, що вони можуть це зробити.

У нас попереду багато ігор. Давайте насолодимося сьогоднішнього вечора і повернемося до роботи. Я дуже задоволений перемогою, кількістю моментів та забитими голами. Ми не були достатньо дисципліновані у деяких аспектах у першому таймі. Нам потрібно було грати більш зібрано, і ми зробили це у другому таймі.

Мартін Едегор? Я згоден з думкою, що це гравець із величезним талантом, і він може рости разом із нами. Ми були переконані, що він може внести в команду щось особливе. Це завжди питання: як впоратися з роллю капітана? Він робить це так природно, і всі його люблять. З тим коханням, яке він має, кожен хоче піти за ним», - сказав Артета.

19:51
Володимир Бражко: Забили швидкий м’яч по перерві, потім другий, третій, гра пішла