Олімпійська збірна України з перемоги стартувала на турнірі у Франції

Олімпійська збірна України перемагає на турнірі у Франції

Олімпійська збірна України розпочала підготовку до Олімпіади-2024. Нагадаємо, що синьо-жовті вперше в історії опинилися серед учасників олімпійського турніру і зіграють в одній групі з Аргентиною, Марокко та Іраком.

У рамках підготовки підопічні Руслана Ротаня беруть участь у Tournoi Maurice Revello та у стартовому поєдинку розгромили молодіжну збірну Індонезії – 3:0. Вже на дев'ятій хвилині українці відкрили рахунок – подачу Драмбаєва замкнув 17-річний півзахисник Металіста Геннадій Сінчук. До перерви м'яч ще раз побував у воротах суперника - відзначився Микола Михайленко, який минулий сезон провів в Олександрії.

Зрештою, у другому таймі перевагу збірної України в рахунку збільшив півзахисник львівського руху Олег Федор.

Наступний матч на турнірі олімпійська збірна України проведе 6 червня проти італійців.

Міжнародний турнір Tournoi Maurice Revello

Індонезія (U-20) — Україна (U-23) — 0:3 (0:2)
Голи: Синчук, 9 (0:1), Михайленко, 30 (0:2), Федор, 59 (0:3). Індонезія (U-20): Алгіффарі, Гідаят, Марккс, Гвіджангге, Памунгкас (к), Івел (Валентіно, 46), Джардім, Фірмансях (Сапутрананто, 46), Арлянсях (Гейпенс, 67), Іскандар (Мауресмо, 46), Пурванто (Равен, 73).
Україна (U-23): Нещерет (Єрмаков, 46), Крупський (Федор, 46), Синчук (Хлань, 68), Драмбаєв, Павлюк, Михайленко (к) (Шостак, 68), Волошин (Велетень, 68), Сігеєв, Михавко, Брагару, Кучерявий.