Італія, пропустивши вже на першій хвилині, мінімально переграє Албанію

Тема: Євро-2024

Италія Албанія

Матч збірних Італії та Албанії розпочався просто приголомшливо. Вже на 23-й секунді Байрамі відкрив рахунок після жахливої ​​помилки Дімарко. Це найшвидший гол на чемпіонатах Європи. Але, звичайно ж, це тільки завело Скуадру Адзурру. Почався буквально штурм воріт Стракоші у сумі з потужним пресингом вже біля воріт супротивника. І якщо перші хвилин 10 албанці вдало оборонялися, то пізніше захист почав тріщати. Спочатку Бастоні замкнув навіс Пеллегріні після розіграшу кутового, а через п'ять хвилин зльоту пробив Барелла і італійці вже були попереду. Підопічні Лучіано Спалетті досить швидко виправили ситуацію і далі гра трохи заспокоїлася. Збірна Італії володіла великою перевагою у володінні м'ячем і позиційно взялася до вірного розкочувати оборону Албанії, але реальна гострота виникла лише під кінець першого тайму, коли Фратеззі отримав м'яч у штрафному майданчику і вийшов віч-на-віч зі Стракоші, перекинув його, але влучив у штангу.

Другий тайм очікувався в тому ж ключі, але перевага в рахунку була досить слизька, тому для вірності італійці мали вирішувати питання у цьому матчі, забивши третій гол. Але треба віддати належне збірній Албанії. Явних помилок вони не припускалися, намагалися ізолювати лідерів італійців. Найбільше проблем обороні Албанії доставляв К'єза, який щоразу створював гостроту на своєму фланзі. Небезпечно підключався Барелла. Але в атаці, за великим рахунком, албанці практично нічого не продемонстрували. Зрідка виникали натяки на контратаки на підступах до штрафного майданчика Доннаруми, але захист італійців був монолітним.

Під кінець другого тайму у албанців таки був момент, коли Манай, що замінив практично нічим не відзначившимся Брою, вискочив віч-на-віч з Доннарумою, і міг зробити сенсацію, але воротар Скуадри Адзурри був бездоганним і не дав себе переграти.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що збірна Албанії змогла втриматися і не дала себе розгромити. Мінімальну поразка від чинних чемпіонів Європи вони можуть собі записати в актив. У свою чергу збірна Італія задовольняється першою перемогою на Євро, але перше місце в групі, тимчасово, за іспанцями, які розгромили хорватів з рахунком 3-0, і наступний матч Скуадри Адзурри саме з ними.

Євро-2024

Італія - Албанія 2:1 (2:1)
Голи: Байрамі Н., 1 (0:1); Бастоні, 11 (1:1); Барелла, 16 (2:1)

Італія: Доннарумма Дж.; Бастоні; Ді Лоренцо; Дімарко (Ретегі, 82); Калафiорi; Барелла (Фолоруншо, 92); Жоржиньо; К'єза Ф. (Камбьязо А., 77); Пеллегріні Ло. (Крістанте, 77); Фраттезi; Скамакка (до 82)
Заміни: Дарміан (від 82)
Запасні: Вiкарiо Г.; Мерет; Белланова; Буонджорно; Гатті; Манчіні Дж.; Дзакканьї; Фаджолi; Эль-Шааравi; Распадорі
Попередження: Пеллегріні Ло. 21; Калафiорi 50

Албанія: Стракоша; Айєті Ар.; Джімшиті; Мітай; Хюсай; Аслані К.; Байрамі Н. (Мучи Е., 87); Рамадані; Асані (Ходжа Ар., 68); Броя А. (Манай, 77); Сеферi (Лячі, 67)
Запасні: Беріша Ет.; Кастраті Е.; Алії; Балью; Ісмайлі; Кумбулла; Міхай Е.; Абраші; Берiша М.; Гясула; Даку
Попередження: Броя А. 51; Ходжа Ар. 75

21 червня

21:32
Австрійці вневнено переграли поляків і зробили крок до виходу в плей-оф: дивитись відео голів