Грузія програє свій дебютний матч Туречині у хокейній розв'язці: дивитись усі голи

Тема: Євро-2024

Туреччина - Грузія 3:1

Дебют збірної Грузії на Євро був цікавим, але завершився поразкою від Туреччини 1:3.

Величезна кількість вболівальників Туреччини на трибунах зумовила стартовий розклад. Господарі пішли уперед і створили кілька гострих моментів. Айхан після швидкої атаки метрів з 20 пробив у стійку.

А на 25 хвилині турки дотиснули. Мюлдюр вдало зустрівся з м’ячем на дальньому куті штрафного. І зльоту пробив без шансів для Мамардашвілі.

Наступної хвилини могла статися капітуляція команди Саньйоля. Адже гості провалилися ліворуч і Гюлер увірвався до штрафного. Йілдиз з його передачі подвоїв перевагу, дортмундський стадіон заревів. Але ВАР врятував грузинів – офсайд.

Турки чомусь заспокоїлися, сіли глибоко назад – і одразу пропустили. Кочорашвілі класно на своєму фланзі розібрався з захисником і прокинув на Мікаутадзе до штрафного. Той у дотик пробив в ближній кут. І Гюнок зробив жахливу помилку, пропустивши під собою.

Друга половина вийшла не менш цікавою. На 65 хвилині Туреччина забила гол-красень. Перехоплення поблизу штрафного, Гюлер отримав м'яч і метрів з 26 лівою ногою закрутив у дальню 9. Фантастичний удар. 118 кілометрів на годину – Мамардашвілі не встиг.

За дві хвилини поперечка врятувала турок. Автор гольової передачі Кочорашвілі звичайною стіночкою проскочив захисників, прибрав ще одного на замаху і пробив над Гюноком. Це мало б бути 2:2. Але - каркас воріт.

Грузини пішли ва-банк. До чужого штрафного побіг навіть воротар. И на останніх хвилинах там трапилися дві супернагоди. Але Мікаутадзе з кількох метрів не влучив у площину. А в наступному епізоді Актюркоглу прийняв на себе удар, який йшов вже у порожні ворота.

І одразу ж побіг в хокейну контратаку, на порожні грузинські ворота. І добіг туди першим, просто катнувши м’яч до сітки – 3:1.

Це цілком могла бути бойова нічия. Обидві збірні прагнули перемоги, але турки це робили краще.

Євро-2024

Туреччина - Грузія 3:1 (1:1)
Голи: Мюлдюр, 25 (1:0); Мікаутадзе, 32 (1:1); Гюлер А., 65 (2:1); Актюркоглу, 97 (3:1)

Туреччина: Гюнок; Айхан (Язиджи, 79); Акайдін; Бардакчі; Мюлдюр (Челік, 84); Гюлер А. (Демірал, 79); Кекчю; Чалханоглу (Озкан Са., 91); Кадіоглу; Йилдиз (Актюркоглу, 85); Йилмаз Б.
Запасні: Байиндир; Чакир У.; Каплан А.; Юксек; Йокушлу; Кахведжі I.; Акгюн Ю.; Кiлiчой; Озгюр Б.; Тосун
Попередження: Бардакчі 33; Чалханоглу 89

Грузія: Мамардашвілі; Двалі; Какабадзе; Кашія; Кверквелія С. (Зівзівадзе, 84); Меквабішвілі; Кварацхелія; Кочорашвілі; Чакветадзе (Лочошвілі, 74); Мікаутадзе; Цитаїшвілі (Давіташвілі, 74)
Запасні: Гугешашвілі; Лорія Г.; Гвелесіані; Гочолейшвілі; Табідзе; Алтунашвілі; Квеквескірі Н.; Кітеішвілі; Лобжанідзе С.; Сігуа; Квілітая; Шенгелія

21:55
Оцінки гравців матчу Україна - Бельгія: стабільний Трубін, найкращий Де Брюйне та інші