Німеччина під дощем дотискає Данію і виходить у чвертьфінал: дивитись голи матчу Євро-2024

Тема: Євро-2024

Збірна Німеччини зробила те, що чекали від неї вболівальники - вийшла до наступного раунду Євро-2024, добившись не лише результату, а й показавши агресивний атакуючий футбол. Данці зусиллями Каспера Шмейхеля тривалий час зберігали інтригу, але все ж таки не змогли впоратися з натиском господарів.

Матч був розбитий на кілька ігрових відрізків. І справа не лише у традиційній перерві. На 34-й хвилині Майкл Олівер, показавши всім на небо, запропонував командам перервати матч: злива та гроза унеможливили продовження гри. На щастя, пауза тривала 20 хвилин, після чого футболісти повернулися на поле.

Але, повертаючись до відрізків, відзначимо шквал атак німецької збірної у дебюті. М'яч навіть побував у воротах Шмейхеля після розіграшу кутового та удару Шлоттербека. Проте арбітр зафіксував фол і взяття воріт скасував. Схожа ситуація сталася і на початку другого тайму, коли Андерсен виявився найспритнішим у штрафному майданчику збірної Німеччини і проштовхнув м'яч у дальній нижній кут. Однак і тут арбітри ВАР не дали порадіти – офсайд.

Буквально в наступній атаці - ось доля - все той же Андерсен зіграв рукою у своєму штрафному. Техніка, включаючи нову технологію визначення гри рукою, підтвердила порушення правил. Пенальті реалізував Гаверц, який і відкрив рахунок у матчі – 1:0. Він же міг подвоїти перевагу Бундестім, але удари з пенальті у нього виходять краще, ніж реалізація виходів віч-на-віч.

А як це правильно робити, показав на 68-й хвилині Мусіала. Атакуючий півзахисник збірної Німеччини легко втік від суперника лівим флангом і поклав м'яч у дальній нижній кут.

2:0 - німці виграють і, як уже говорилося неодноразово, у чвертьфіналі зіграють із переможцем пари Іспанія - Грузія. У свою чергу, Данія повертається додому, так і не здобувши жодної перемоги на Євро-2024.

Євро-2024

Німеччина - Данія 2:0 (0:0)
Голи: Гаверц, 53 (пенальті) (1:0); Мусіала, 68 (2:0)

Німеччина: Ноєр; Рюдігер; Шлоттербек Н.; Андріх (Фюллькруг, 65); Гюндоган (Джан Е., 65); Кімміх; Кроос; Раум Д. (Віртц, 81); Сане Л. (Антон В., 88); Гаверц; Мусіала (Хенріхс, 81)
Запасні: Бауманн; Тер Штеґен; Кох; Міттельштедт; Гросс; Мюллер; Фюріх; Байер М.; Ундав

Данія: Шмейхель; Андерсен Й.; Вестергорд; Крістенсен А. (Я. Ларсен, 81); Меле; Ділейні (Нергор, 70); Сков Ольсен (Поульсен Ю., 70); Хейб'єрг; Еріксен К.; Бах А. (Крістансен, 82); Хойлунд Р. (Вінд, 81)
Запасні: Реннов; Херменсен; Йоргенсен Занка; Крістенсен Р.; К'єр; Дамсгор М.; Єнсен Мат.; Дрейєр А.; Дольберг

20:00
Галатасарай віддає Дзаньоло Аталанте та підписує Батшуайї.
19:47
Костюк, Ястремська подолали перше коло Вімблдону, Цуренко завершила боротьбу
19:33
УЄФА має намір розслідувати непристойний жест Джуда Беллінгема трибунам
19:25
Маска Мбаппе, безгольова засуха Кріштіану Роналду та інші інтриги 1/8 фіналу Євро-2024