Оболонь сильніша за Інгулець у битві аутсайдерів УПЛ: відео голів

another languages: ru

Дві останні команди УПЛ видали справжню битву за три очки

Дві останні команди УПЛ видали справжній бій за свою першу перемогу в сезоні 2024/25, сильнішими в якому виявилися кияни.

Увесь перший тайм Оболонь та Інгулець обмінювалися атаками, а коли м'яч усе ж таки опинився у сітці воріт команди з Петрового, цей гол було скасовано - Суханов підіграв собі рукою в гольовому епізоді. Другу половину зустрічі краще розпочали "пивовари" і на 58-й хвилині рахунок нарешті було відкрито. Після прострілу Суханова з лівого флангу Груша відірвався від двох захисників Інгульця і в дотик переправив м'яч у сітку.

На жаль після забитого гола обидві команди зупинилися. Пішли порушення правил, жовті картки та вимушені заміни - і все це за повної відсутності небезпечних моментів. Лише на 85-й хвилині гру оживив другий гол Оболоні. Богунов втратив м'яч у центрі поля, що тут же призвело до атаки киян - Тарануха пробив з-під захисника, воротар зупинив удар, але першим на добиванні був Близниченко.

Здавалося б, що тут матч можна і закінчувати, однак Інгулець несподівано "прокинувся". Під час подачі в штрафний м'яч перелетів усіх гравців на забутого на дальній стійці Козака і той забив головою. Цей гол забезпечив гарячу кінцівку матчу, з купою фолів і жовтих карток, але рахунок до фінального свистка так і не змінився.

2:1 - Оболонь вперше перемагає в сезоні 2024/25, а на останньому місці в турнірній таблиці киян тепер замінить їхній сьогоднішній суперник.

2024-25, Чемпіонат України: Турнірна таблиця