Майбутній суперник Шахтаря розгромно перемагає у Лізі чемпіонів

Брест після першої домашньої перемоги в Лізі чемпіонів здобув три очки і на виїзді

Брест після першої домашньої перемоги в Лізі чемпіонів здобув три очки і на виїзді, впевнено перегравши австрійський Ред Булл Зальцбург.

Головне, що потрібно знати про сьогоднішній успіх майбутнього опонента Шахтаря, - французи створили вдвічі менше моментів, але реалізували практично кожен з них.

У першому таймі максимум зі свого шансу вичавив Сіма, який втік від захисника в штрафний і пробив голкіпера австрійців, а в другій половині гості видали ударні десять хвилин, за які тричі відправили м'яч у ворота "червоних биків". Камара подвоїв перевагу своєї команди після невдалої гри захисту Зальцбурга, потім Сіма довів рахунок до розгромного, зігравши на добиванні після сейва голкіпера, а крапку дальнім ударом у кут поставив Перейра Лаж - 4:0 на користь Бреста.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Зальцбург - Брест 0:4 (0:1)
Голи: Сіма А., 24 (0:1); Камара М., 66 (0:2); Сіма А., 70 (0:3); Перейра Лаж, 75 (0:4)

Зальцбург: Бласвіх; Байду С. (Бланк Х., 77); Моргалла (Байчетич, 77); Дедіч А.; П'янтковський; Кларк Боб. (Доржеле, 60); Бідструп (Капальдо, 60); Гурна-Дуат (Діамбу, 77); Глух; Конате К.; Дагім
Запасні: Шлагер А.; Хамзич; Око Б.; Мельберг; Йео
Попередження: Глух 19; Байду С. 62; Дагім 87

Брест: Бізот; Лала К.; Айдара М.; Ле Кардінал; Кулібалі Су.; Едімілсон Фернандеш (Мартен Ж., 63); Маньєтті; Камара М. (Думбія К., 74); Дель Кастільо (Бальде М-а, 63); Сіма А. (Перейра Лаж, 74); Ажорк (Февр Р., 84)
Запасні: Кудер; Джоні Н.; Ндіайе Аб.; Шардонне Б.; Камблан; Салах І.

17:00
Коул Палмер очолив команду туру в АПЛ, а ще там воротар, який пропустив чотири м'ячі