Монако громить Црвену Звезду і виходить у лідери Ліги чемпіонів

На кілька годин Монако став одноосібним лідером Ліги чемпіонів. Один із найсильніших клубів Франції в ранньому матчі першого ігрового дня третього туру розгромив на своєму полі Црвену Звезду - 5:1. І став першою командою, якій вдалося набрати сім очок.

Без зайвих слів - це була легка перемога господарів. Лише на порівняно невеликому ігровому відрізку в сербів з'явилася надія на позитивний результат. На 27-й хвилині Ндіайє скористався помилкою оборони Монако і був збитий у штрафному. Сам же пенальті й реалізував, зрівнявши рахунок у матчі - 1:1.

Але вже в компенсований до першого тайму час господарі вдруге вийшли вперед. Емболо намагався віддати пас, а вийшов гольовий рикошет від суперника. З ударом злету в дальній кут Іліч впоратися не зумів.

Друга половина матчу перетворилася на бенефіс однієї команди. Монако створив стільки гольових моментів, що їх вистачило б на кілька поєдинків. Але й трьох забитих м'ячів виявилося достатньо, щоб довести справу до розгрому - 5:1. У наступному турі монегаски зіграють у гостях із Болоньєю, а Црвена Звезда чекає в гості на Барселону.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Монако - Црвена Звезда 5:1 (2:1)
Голи: Мінаміно, 20 (1:0); Ндіайє, 27 (пенальті) (1:1); Емболо, 45+4 (2:1); Сiнго, 54 (3:1); Мінаміно, 70 (4:1); Акліуш, 90+6 (5:1)

Монако: Маєцький; Вандерсон О.; Керер; Сiнго; Акліуш; Бен Сегір (Головін, 46); Закарія Д. (Матазо, 86); Кайо Енріке (Діатта, 77); Камара Л. (Магасса, 77); Мінаміно; Емболо (Іленіхена, 77)
Запасні: Кьохн; Льєнар; Мавісса; Тезе; Уаттара К.
Попередження: Керер 25

Црвена Звезда: Іліч Ма.; Джига; Сел Юн Ву; Спаїч; Крунич (Родіч, 60); Ельшнік; Максiмовiч Ан. (Катаі, 74); Дуарте Б. (Далсью, 7); Ндіайє (Канга, 74); Олаїінка; Сілас (Іліч Л., 60)
Запасні: Гутеша; Лековіч; Мілсон; Радоньїч Н.

00:12
Вінісіус знищує Боруссію і робить заявку на Золотий м'яч: дивитися голи матчу Ліги чемпіонів
00:10
Бог трійцю любить: Штутгарт зміг забити у ворота Ювентуса і здобув першу перемогу у ЛЧ