Запасные: 1. Кудрик, 33. Поспелов, 4. Гитченко, 8. Огиря, 10. Янаков Д., 11. Шаповал В., 9. Морозко, 23. Шастал

Предупреждения: Будковский 22', Смоляков 35'

Оболонь: 1. Федоривский, 2. Карась Д., 3. Приймак, 4. Мороз Т.( до 95'), 5. Осман Ал.( до 64'), 33. Нагиев( до 78'), 10. Слободян О., 17. Черненко( до 64'), 25. Груша( до 73'), 8. Тарануха Р., 14. Чернов А-р( до 46')
Замены: 9. Мединский(с 46'), 24. Прокопенко Е.(с 64'), 19. Косовский(с 64'), 55. Суханов С.(с 73'), 34. Вовкун(с 78')
Запасные: 13. Кичак, 23. Рыбка, 16. Лукьянчук, 7. Муха, 20. Фатеев, 11. Ермоленко М., 95. Краснопир

Предупреждения: Мороз Т. 32', 95', Тарануха Р. 79'

17:01

2-й тайм завершився

99
17:01

Гол. Полісся. Козак Ар. 2:0. А тепер Грицук тонко віддав на Козака, якй обіграв Карася і вразив ближній кут воріт Оболоні.

97
16:59

Пенальті. Полісся. Грицук. 1:0. Ось для чого на полі чверть години тому з'явився Грицук. Потужний удар з пенальті під стійку схоже ставить масну крапку у цьому матчі.

16:58

На лаві запасних Оболоні тренери сварять арбітра, а той роздає їм картки.

95
16:57

Друга жовта картка. Оболонь. Мороз Т.

95
16:57

Копієвський передивився повтори, показав другу жовту Морозу за те, що той наступив на ногу Мустафаєву, і призначив пенальті.

91
16:53

Кушніренко здалеку пробив дуже невлучно.

16:52

Шість хвилин додав Копієвський.

90
16:52

Суханов пробив зі штрафного прямо в руки Бойкові.

88
16:50

Кушніренко потужно пробив у дев'ятку, але Федорівський у видовищному стрибку рятує Оболонь.

16:38

Перший удар Оболоні в площину. Але спроба Суханова була скоріш розминкою для Бойка, який якимось дивом ще не заснув від відсутності справи.

74
16:37

Федорівський на виході дотягується до м'яча, який вже готувався відправити у ворота Будківський.

73
16:34

Заміна. Оболонь. Груша пішов, Суханов С. вийшов

69
16:32

Дуже небезпечно. Заблокував Груша удар Будківського з лінії воротарського майданчику, а Макуана на добиванні пробив над самою поперечиною.

16:30

Подивився Копієвський сам повтори і призначив кутовий.

67
16:29

Перевіряє VAR епізод на можливу гру рукою Карася і потенціальний пенальті у ворота Оболоні.

16:22

Танковський пробив з меж штрафного, але влучив у ближнього суперника.

16:19

Знову після спалаху активності господарів на початку тайму Оболонь затягнула їх у постійну боротьбу. Естетично матч виглядає на найнижчому рівні.

47
16:09

Федорівський випередив Будківського і виніс м'яч кулаками.

46
16:08

Гострий простріл Макуана перериває Мороз.

15:51

Дуже небезпечний удар Мороза здалеку, але м'яч пролетів над поперечиною.

15:50

Дуже багато зупинок внаслідок постійних зіткнень, тому до першого тайму додано три хвилини.

15:45

Майже добігає завершення перший тайм, а Оболонь ще не завдала жодного удару в площину.

35
15:37

Жовта картка. Полісся. Смоляков

34
15:37

Будківському незручно було пробивати, як наслідок жодної загрози воротам Оболоні.