Динамо: 1. Бущан, 4. Попов Д., 20. Караваев, 32. Михавко, 44. Дубинчак, 6. Бражко( до 84'), 9. Волошин Н., 91. Михайленко Н.( до 70'), 10. Ванат( до 70'), 10. Шапаренко, 22. Кабаев( до 84')
Замены: 76. Пихаленок(с 70'), 39. Герреро Э.(с 70'), 15. Рубчинский(с 84'), 18. Андриевский(с 84')
Запасные: 35. Нещерет, 74. Игнатенко Ден., 3. Дячук М., 24. Тымчик, 40. Беловар, 2. Вивчаренко, 8. Шепелев В.

21:28

Заміна. Гоффенгайм. Моерштедт пішов, Я. Ларсен вийшов

86
21:28

Два гравці німецької команди були у штрафному Динамо проти шести суперників. І все ж заробили кутовий

21:18

Шапаренко підробив м'яч і пробив злету метрів із 22-х - м'яч звалювався від воріт. І звалився

21:13

У швидкій атаці Кабаєв входить ліворуч у штрафний і прострілює. Волошину трохи не вистачило, щоб замкнути на ближньому куті воротарського

21:02

ГОЛ! Гложек обігрався з Крамаричем і без перешкод пробив метрів із 18-ти. Бущан нічим не міг допомогти Динамо

20:55

Дубінчак ліворуч віддає у штрафний на Кабаєва. Той намагався прострілити - захисник не дає. Кутовий

20:30

Активніше грають кияни перед перервою. Господарі практично не можуть зачепитися за м'яч

42
20:28

Перехоплення в центрі поля - Ванат отримує м'яч на лінії штрафного і б'є. Рикошет - кутовий

20:19

Штах - центральний захисник - опинився попереду всіх в атаці. Але навичок все ж таки забракло, і удар блокують

20:14

Гложек гостро прострілював із правого флангу - Михавко в підкаті вибиває. Кутовий

25
20:11

Небезпечно! Знову два центральні захисники дивляться, як Крамарич вискакує сам на сам. Бущан встигає вийти назустріч і в підкаті вибити м'яч

23
20:09

І знову закидання у штрафний завершується ударом. Бущан відбиває м'яч, який летів над ним

22
20:08

ГОЛ! Закидання до правого кута штрафного. Жендрей прострілює у центр, і Гложек у дотик переправляє м'яч у нижній кут

21
20:06

Прасс отримує м'яч ліворуч у штрафному. Караваєв блокує удар

17
20:04

Небезпечно! Бущан розігрував від воріт. Михайленко наступив на м'яч. Німці перехопили, але пробили повз з лінії штрафного

19:18

Другий матч Динамо в Лізі Європи. Тиждень тому один із лідерів УПЛ поступився Лаціо 0:3. Чи буде легше сьогодні? Гоффенгайм програв у чотирьох останніх матчах Бундесліги. Причому, матч із Вердером вийшов таким, що питань до суперника киян стало тільки більше. Вже до 12-ї хвилини господарі забили три м'ячі, проте ще до перерви самі пропустили тричі. А на початку другого тайму Вердер забив переможний - 4:3. Яку інформацію зміг почерпнути з цього матчу Олександр Шовковський?