14:00

Аль-Увайс на виході врізався коліном у власного партнера Аль-Шахранi. Дуже серйозна ситуація. Аль-Увайс просто сидить на газоні і молиться, щоб з партнером усе було гаразд. А тому надають допомогу лікарі.

95
13:59

Половина компенсованого часу минула. Мессі вирішив обіграти увесь захист суперника і втратив м'яч.

91
13:56

Жовта картка. Саудівська Аравія. Аль-Увайс

91
13:55

Виник небезпечний момент у Аргентини, але знову офсайд.

13:55

Вісім хвилин додав Златко Вінчич.

13:54

Штрафні, кутові від Аргентини, тиск, тиск, тиск! Але саудіти захищаються надійно.

13:51

Знову затримка через надання медичної допомоги Аль-Бурайкану. За традицією буде багато доданих хвилин. У Аргентини буде час на те, щоб врятуватись.

84
13:48

Мессі головою завдавав удару зблизька та Аль-Увайс діє бездоганно.

13:46

Будь-якими засобами збивають саудіти темп - за останню чверть години у них в пасиві чотири "гірчичники".

82
13:45

Жовта картка. Саудівська Аравія. Абдулхамiд

80
13:44

Майже дві хвилини Мессі не міг виконати штрафний через різні затримки, але коли йому це вдалось - м'яч полетів далеко від площини воріт.

79
13:43

Жовта картка. Саудівська Аравія. Аль-Доссарi С.

13:39

Зараз Аль-Увайс включив Ноєра і за межами штрафного випередив Лаутаро Мартінеса.

72
13:37

Классіка - Мессі на Ді Марію, але той забарився з обробкою м'яча і завдав нескладного для Аль-Увайса удару.

13:35

Четверта заміна від Ліонеля Скалонні і поки жодної у суперника.

13:31

Альварес виконав непоганий навіс на Лаутаро, але знову перший на м'ячі воротар Саудівської Аравії.

63
13:28

Рятує зараз кіпер Саудівської Аравії після удару впритул Тальяфіко. Просто фантастика!

63
13:27

Лаутаро Мартінес на мить не встигає аби замкнути крос Ді Марії.

13:24

Потрійна заміна у аргентинців - потрібно ламати гру.

13:21

Мессі вже готувався завдати вбивчого удару, але в останню мить Тамбактi м'яч вибив з під його ноги.

13:19

Приголомшені аргентинці - навіть м'яч під контроль взяти не можуть.

53
13:18

ГОООЛ!!! Саудівська Аравія. Аль-Доссарi С. 1:2. Ось це поворот! Ледт розпочався другий тайм, а попереду вже саудіти. Гарматним пострілом з лінії штрафного Аль-Доссарі вражає дальній кут.

48
13:15

ГОООЛ!!! Саудівська Аравія. Аль-Шахрi 1:1. Помилились зараз аргентинці у центрі поля і дуже швидко м'яч було доставлено до Аль-Шахрі, який пробив поміж ніг Ромеро повз голкіпера Мартінеса.

47
13:11

Ді Марія на газоні. Але обійшлось без травми, продовжить зірковий гравець "Ювентусу" гру.

13:09

2-й тайм розпочався

12:55

Аравійці ризикували з офсайдними пастками. Але поки що це спрацьовує. Подивимося, як буде у другому таймі, коли сил поменшає і концентрація уваги від цього може бути не такою високою

12:45

Після стандарту зліва м'яч відскакує до лінії штрафного майданчика. Де Пауль пробиває без перешкод, але дуже неточно

12:32

Лаутаро Мартінес намагався зачепився за лінію офсайду і вискочив віч-на-віч. А потім підсік м'яч над воротарем. Але VAR все ж таки побачив офсайд

24
12:27

Дуже часто сьогодні аргентинці потрапляють до офсайду. На цю хвилину назбирали вже чотири

20
12:23

Гомес пробиває з району лівого кута штрафного майданчика. Вище воріт

16
12:19

Алехандро Гомес сфолив на власній половині поля. Але нічого з цього стандарту у аравійців не вийшло. Звичайний навіс, з яким справляється оборона

12
12:15

Перша спроба аравійців доставити м'яч у лінію атаки. Занадто сильний пас

10
12:12

ГОООЛ!!! Мессі спокійно пробиває з пенальті, покотивши м'яч. Воротар не вгадав кут