16:34

Після кросу Дібанго робив простріл Соса, але лише кутовий.

84
16:32

Пасіч пробіг пів-поля, але не віддав передачу, м'яч відскочив до Філіппова, який пробив дуже невдало.

16:30

Дніпро-1 намагається за рахунок контролю втримати мінімальну перевагу, у Кривбаса в атаці як і раніше повний хаос.

16:27

Відновлено матч.

15:41

Третя повітряна тривога. Матч переривається на 79 хвилині.

77
15:39

Кутовий заробив Кривбас, ось під такі моменти і виходив Безкоровайний, але навіс на Бандейру, який зіграв дуже невдало.

15:33

Пасіч настільки невдало пробив, а позиція була доволі перспективною.

15:30

Навіть чотири заміни зробив Вернидуб, у Максимова такого маневру немає, адже дуже обмежений вибір гравців на лавці.

15:24

Буде ламати гру замінами Вернидуб, готує трьох свіжих футболістів.

57
15:19

Гол. Дніпро-1. Гаджиєв. 1:0. Нарешті, очікуємо, що гра розкриється. Перехопили матч господарі, а потім Гаджиєв шикарним ударом з лінії штрафного вразив дальній нижній кут.

15:10

Ні, ні, ще раз ні.

48
15:10

Заробляє кутовий Дніпро-1, можливо стандарти стануть в нагоді.

15:07

2-й тайм розпочався

14:44

Знову повітряна тривога в Дніпрі, яка пролунала вже в перерві. Отже, другий тайм розпочнеться пізніше запланованого часу.

14:24

1-й тайм завершився

14:23

Суддя теж втомився від усього цього, навіть хвилини не додав до першого тайму.

14:09

Хто ще не спить, можна лягати, нічого цікавого не відбувається. Контроль, пресинг, контроль, пресинг, розіграш м'яча захисниками. Якось нудно.

14:00

Доволі обережний футбол від обох команд. Пів-тайму позаду, а окрім удара Ківінди пригадати більше нема чого.

16
13:54

Маханьков витягує м'яч з дальнього кута після удару Ківінди. Перший удар в площину воріт.

15
13:52

Очеретько обрав момент для удару, але влучив у Стецькова.

13:51

Кривбас відсунув гру від своїх воріт, але поки нічого не може створити біля чужих.

8
13:46

Бабенко метрів з 30 пробив повз ворота.

13:45

Візуально відсотків 80 на 20 по володінню м'ячем на користь господарів в перші хвилини.

5
13:42

Пасіч після тривалої атаки Дніпра-1 потужно пробив значно вище воріт.

3
13:41

Гарний простріл Пасіча не зумів замкнути на ближній стійці Лєднєв.

12:57

Через тривогу початок матчу затягується.

11:52

Команда Юрія Вернидуба розкута, її третє місце навряд чи зміниться до кінця чемпіонату - Динамо у дев'яти очках попереду, Дніпро-1 з Рухом на такій же відстані позаду. А тому результат на Кривбас тиснути не буде. На відміну від дніпровців, які мають напружену боротьбу за єврокубкове четверте місце.

11:52

Кривбас після поразки від Шахтаря (2:5) на початку березня видав серію з п'яти перемог та двох нічиїх. За той же термін Дніпро-1 виграв лише один раз при двох поразках.

11:52

Давно вже дніпровське дербі не було таким очікуваним. І в матчі Дніпро-1 - Кривбас перемога більш потрібна команді Юрія Максимова.