Чорноморець: 1. Рудько, 3. Єрмаков( до 61'), 39. Скиба, 77. Кисiль Я., 86. Удод Д., 2. Бутко, 44. Жаржу( до 76'), 7. Петряк( до 61'), 28. Габелок( до 86'), 33. Пшеничнюк( до 61'), 9. Хобленко
Заміни: 6. Кайо Гомес(від 61'), 17. Янаков Д.(від 61'), 27. Васильєв Ол-р(від 61'), 34. Лацабідзе(від 76'), 90. Шевцов І.(від 86')
Запасні: 12. Аніагбосо, 71. Вічний, 4. Лотоцький, 5. Савченко Р., 14. Сігеєв, 88. Яновіч, 21. Калин

Попередження: Удод Д. 83', Шевцов І. 87'

Оболонь: 1. Федорівський, 3. Приймак, 15. Стасюк, 37. Дубко, 55. Суханов С., 7. Блізніченко В.( до 77'), 17. Черненко( до 69'), 25. Груша, 44. Вітенчук( до 77'), 8. Тарануха Р.( до 69'), 11. Грисьо( до 46')
Заміни: 2. Карась Д.(від 46'), 16. Лук‘янчук(від 69'), 99. Теслюк Д.(від 69'), 4. Мороз Т.(від 77'), 90. Лях T.(від 77')
Запасні: 23. Рибка, 31. Марченко Д., 5. Осман Ол., 32. Ломницький, 95. Курко, 9. Мединський, 21. Козлов О.

Попередження: Мороз Т. 87'

Рефері: Oleh Kohut. VAR - Volodymyr Novohatnii

17:22

Чорноморець увімкнувся на останні десять хвилин, встиг завдати першого удару в площину воріт, а потім і забити. І святкує перемогу

17:22

2-й тайм завершився

92
17:20

Небезпечно! Янаков вискочив сам на сам і пробив у дальній нижній. Воротар встиг викинути ногу і відбити м'яч. Кутовий

17:16

ГОООЛ!!! Закидання по правому флангу на Хобленка, який вирізає у центр, і Шевцов замикає дальню штангу

17:08

Небезпечно! Янаков пробиває злету метрів із 18-ти. Воротар відбиває м'яч, який летів під поперечину. Кутовий

16:55

Черненко пробив над стінкою, але занадто слабо. Рудько переміщується і спокійно забирає м'яч

16:46

Небезпечно! Після кутового Бутко поклав корпус і пробив з 11-метрів. Приймак на лінії головою вибиває м'яч з порожніх воріт. Кутовий

56
16:45

Не можна сказати, що футболісти не докладають зусиль. Але видовищним цей матч не назвеш. Боротьба, боротьба, боротьба

16:18

Нічого сенсаційного. Дві команди з найменшою результативністю завершили тайм із рахунком 0:0

16:06

Небезпечно! Близниченко втік по правому флангу, і Тарануха потужно пробив низом із лінії штрафного. ШТАНГА!

32
16:04

Пшеничнюк не дотягнувся до м'яча, намагаючись замкнути дальню штангу після діагоналі з правого флангу

25
15:57

Дубко маківкою зачепив м'яч після кутового з лівого флангу. Але це ударом не назвеш

23
15:54

Скиба пробив метрів із 30-ти. Без шансів влучити, але це другий удар Чорноморця в матчі

22
15:54

Після кутового одесити ледь не вивели суперника сам на сам на свої ворота. Але Рудько вийшов метрів на 40 з воріт і підстрахував

15:33

Небезпечно! Захисник Чорноморця переривав простріл з лівого флангу і ледь не зрізав м'яч у свої ворота. Рудько встигає зреагувати

15:31

1-й тайм розпочався

14:48

14:47

Оболонь у минулому турі перервала безвиграшну (10 матчів) і безгольову (621 хвилина) серії. Наскільки ці події надихнуть команду Сергія Шищенка, покаже матч проти Чорноморця, який, у свою чергу, в нинішньому сезоні не забивав більше одного м'яча за гру. Здається, що надрезультативного футболу від цих двох команд очікувати не доводиться. Але раптом вони нас здивують?