Динамо вибуває з Ліги чемпіонів, але переходить до Ліги Європи

Київському "Динамо" не вдалося зробити останній крок у кваліфікації Ліги чемпіонів. Усунувши зі свого шляху турецький "Фенербахче" та австрійський "Штурм", підопічні Мірчі Луческу нічого не змогли протиставити португальській "Бенфіці".

Після 0:2 у домашньому матчі кияни зіштовхнулися із серйозними кадровими проблемами - у Лісабоні не змогли зіграти Циганков та Попов. Відсутність першого серйозно позначилось на атакувальному потенціалі "Динамо". Важко сказати, як склався б матч у відповідь, якби Циганков був на полі, але без нього гості так нічого і не створили в атаці.

А "Бенфіка" явно грала в своє задоволення, що вилилося в три забиті м'ячі ще до перерви. Спочатку Отаменді, відірвавшись у штрафному майданчику від опіки Бєсєдіна, головою відправив м'яч у сітку. Потім кияни, що стає вже неприємною тенденцією, самі привезли собі гол - Сирота вивів віч-на-віч Рафу Сілву. Зрештою, на 42-й хвилині швидку контратаку "Бенфіки" класичним ударом у дальній кут завершив Нерес.

Рахунок 3:0 перетворив другий тайм на формальність. Досягти більшого "Бенфіка" вже не прагнула, а "Динамо" не змогло переламати гру. Що ж, далі на киян чекає груповий турнір Ліги Європи. Жеребкування відбудеться 26 серпня.

2022-23, Ліга Чемпіонів

Бенфіка - Динамо 3:0 (3:0)
Голи: Отаменді, 27 (1:0); Рафа Сілва, 40 (2:0); Нерес, 42 (3:0)

Бенфіка: Влаходімос; Отаменді; Морато Ф.; Жилберто; Грімальдо; Флорентіну (Вайгль, 70); Фернандес Е. (Бернарду П., 90); Маріу Ж.; Рафа Сілва (Араужо П., 70); Рамуш Г. (Муса П., 52); Нерес (Гонсалвеш Д., 70)
Запасні: Лейте; Вертонген; Ристич М.; Чікіньо; Бах А.; Яремчук
Попередження: Муса П. 85

Динамо: Бущан; Кенджьора; Вівчаренко (Дубінчак, 63); Забарний; Караваєв (Царенко, 87); Сирота О.; Буяльський (Яцик, 93); Сидорчук; Шепелєв В. (Тимчик, 87); Бєсєдін (Ванат, 63); Шапаренко

15:27
Ігор Пердута: Шахтар постійно грає в фіналах, у нас немає такого великого досвіду
15:12
Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні
14:56
Сергій Долганський: Нам не вистачило концентрації в дрібницях
14:40
НБА: Бостон оформив вихід у фінал конференції, Дончич ховає Оклахому, дивитись огляди
14:24
НХЛ: Колорадо закручує інтригу в серії з Далласом, дивитись огляд матчу
14:09
МЛС: Келсі приносить перемогу Цінцінатті, Мессі не зіграв через травму
13:56
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:57
Срна: Коли зібралися на тренування після матчу з Динамо, було видно, що команда їде за Кубком