Металіст 1925 року отримує першу перемогу - Ворскла знову пропускає у компенсований час

"Металіст 1925" закрив майже всі свої нулі в турнірній таблиці цього сезону. У матчі з "Ворсклою" підопічні Валерія Кривенцова і забивали, і пропускали, і, що найголовніше, здобули першу перемогу.

Гра складалася непросто для обох команд. Спочатку перевага була на боці полтавців, які, певне, хотіли реабілітуватися за дві поразки на старті чемпіонату. Вже на 17-й хвилині Олійник міг вивести "Ворсклу" вперед, але не реалізував пенальті. Проте на перерву суперники пішли за рахунку 1:0 на користь полтавців. І знову не обійшлося без пенальті, який цього разу виконав та реалізував Марлісон.

Непогано, але найцікавіше було попереду. У дебюті другого тайму гол-красень забив Борячук, який головою відправив м'яч у ворота Різника. Суперники намагалися й надалі тримати темп, але припускалися великої кількості помилок. Отже, аж до заключного відрізку матчу потішити телеуболівальників безліччю моментів не змогли. Проте останні чверть години видали незабутні.

Спочатку харків'яни вивели на ударну позицію Дмитренка, який ударом з меж штрафного майданчика закрутив м'яч у дальню дев'ятку. Але вже за чотири хвилини Олійник навісив з правого флангу у центр штрафного майданчика, і Степанюк головою відправив м'яч під поперечину - 2:2.

Здавалося, на цьому все, проте вже у компенсований арбітром час Борячук оформив дубль, потужно пробивши у нижній кут метрів із 25-ти. 3:2 - перемога "Металіста-1925" та третя поспіль поразка "Ворскли".

2022-23, Чемпіонат України

Металіст 1925 - Ворскла 3:2 (0:1)
Голи: Марлісон, 44 (пенальті) (0:1); Борячук, 54 (1:1); Дмитренко Всл., 79 (2:1); Степанюк Р., 83 (2:2); Борячук, 92 (3:2)

Металіст 1925: Мозіль; Безуглий; Курило; Капінус (Рудавський М., 81); Жичиков; Бичек (Дмитренко Всл., 70); Кравченко Д. (Чирук, 70); Мартинюк; Габелок; Борячук; Ременюк
Запасні: Сидоренко Д.; Потімков; Шершень; Ткачук Є.; Вендел Р.; Зубков І.; Дудік

Ворскла: Різник Д.; Мельничук (Крупський, 72); Зайков; Толi (Кравчук А., 67); Пердута; Челядін; Скляр; Марлісон; Степанюк Р.; Сеферi; Олійник
Запасні: Ісенко; Павлюк Є.; Габріель Назаріо; Тотре; Кулаковський; Черниш Дм.; Кравчук Д.; Козиренко

15:27
Ігор Пердута: Шахтар постійно грає в фіналах, у нас немає такого великого досвіду
15:12
Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні
14:56
Сергій Долганський: Нам не вистачило концентрації в дрібницях
14:40
НБА: Бостон оформив вихід у фінал конференції, Дончич ховає Оклахому, дивитись огляди
14:24
НХЛ: Колорадо закручує інтригу в серії з Далласом, дивитись огляд матчу
14:09
МЛС: Келсі приносить перемогу Цінцінатті, Мессі не зіграв через травму
13:56
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:57
Срна: Коли зібралися на тренування після матчу з Динамо, було видно, що команда їде за Кубком