10 жовтих та вилучення, сутичка після матчу, Оболонь завдає Поліссю поразки 1:0

Пивовари виграли вперше за 10 матчів.

Оболонь здобула надважливу перемогу над Поліссям 1:0 і зіпсувала тренерський дебют в УПЛ Сергію Шищенку.

Перша ключова подія матчу трапилася вже на другій хвилині. Танковський обрізав усіх, Прокопенко побіг на побачення з Бойком і Чоботенко просто був змушений фолити. А фол був на червону, без жодних питань.

Другим нокдауном для підопічних Шищенка став шалений удар Червенко на 10 хвилині. Коли здалося, що Полісся нейтралізувало небезпечний простріл Османа, Руслан спіймав винос і пробив по геометрично ідеальній дузі у дальню дев’ять.

Цікаво, що після цього більше напівмоментів створили гості. Оболонь, навіть у більшості, вперед йшла обережно і нецікаво.

По перерві чомусь активізувалися грубощі. За 10 хвилин чотири жовті заробили гравці Полісся, далі два гірчичника пішли в статистику Оболоні. Загалом ж за матч Денис Шурман показав 10 жовтих та одну червону картку.

При цьому про якісь цікаві футбольні події казати не доводилося. Єдине, що дійсно було варте обговорення – це падіння Кравченка в штрафному господарів. На повторах було видно, що робив він це не через власну ініціативу. Але ВАР вирішив інакше.

Чотири доданих хвилини нічого не змінили. Оболонь зберегла мінімальну перевагу 1:0 та виграла вперше за 10 матчів. У Полісся вже третя поразка поспіль, дебют в УПЛ для Сергія Шищенка на чолі житомирян вийшов сумним.

З цікавого – штаби команд воліли з’ясувати стосунки після фінального свистка, шукав спаринг партнера Денис Бойко, але екшн не відбувся.

2023-24, Чемпіонат України

Оболонь - Полісся 1:0 (1:0)
Голи: Черненко, 10 (1:0)

Оболонь: Кичак; Приймак; Прокопенко Є.; Мороз Т. (Косовський, 46); Дубко; Осман Ол.; Черненко (Запорожець Є., 74); Слободян О. (Суханов С., 63); Мединський; Грисьо; Краснопір (Тарануха Р., 62)
Запасні: Федорівський; Рибка; Лук‘янчук; Нагієв; Груша; Вовкун; Чернов О-р; Вишневський О.
Попередження: Прокопенко Є. 7; Черненко 23; Дубко 44; Грисьо 59; Приймак 70; Мединський 84

Полісся: Бойко; Чоботенко (до 2); Михайліченко Б.; Шабанов; Танковський; Назаренко Ол-р (Кравець В., 5); Козак Ар. (Люфер, 68); Крушинський (Кушніренко, 68); Кравченко М.; Фортюн Я. (Ндукве, 68); Будківський (Мустафаєв Е., 74)

18:11
Перша ліга: Металіст обіграв Кремінь і піднявся на четверте місце у групі вибуття
12:42
Кубок Лібертадорес 2024: переможний дебют тренера Сан-Паулу та інші відеоогляди дня