Україна не змогла обіграти Шотландію та вийти в Лігу А

Збірній Україні не вдалося вирішити поставлене завдання у Лізі націй. У вирішальному поєдинку проти шотландців "синьо-жовтим" була потрібна лише перемога. Але матч у Кракові завершився внічию – 0:0. У підсумку - українці фінішували у своїй групі іншими, а крім того, потраплять лише до третього кошика кваліфікації Євро-2026.

І наші, і шотландці чудово розуміли значення першого гола, який міг докорінно змінити ситуацію на полі. Особливо, якби рахунок відкрили підопічні Олександра Петракова. І перший момент виник вже на восьмій хвилині, коли Мудрик прострілом із лівого флангу вивів на удар Ярмоленка. Капітан збірної України після матчу визнав, що готовий до критики, але вдіяти вже нічого не можна - із вигідної позиції Ярмоленко направив м'яч вище воріт.

Шотландці, зіткнувшись із кадровими проблемами, до перерви не стали наглухо "паркувати автобус" і час від часу доставляли проблеми. У середині першого тайму українцям довелося пережити неприємний момент, коли у ворота Луніна арбітр призначив пенальті. Але, на щастя, перегляд запису епізоду переконав його, що фола не було.

Українці ж мали ще один 100-відсотковий шанс, коли Добвік вискочив праворуч віч-на-віч, але не зміг переграти Гордона.

Другий тайм розпочався з небезпечних ударів Мудрика та Ігнатенка. І знову гостей врятував голкіпер. Ігрова перевага збірної України була відчутною, але Шотландія зробила все, щоб зберегти нульову нічию, не даючи супернику розвивати свої атаки по центру та виводить на удар Маліновського. У підсумку – 0:0. В даному випадку – на користь збірної Шотландії.