Дніпро-1 втрачає очки у матчі з Олександрією: відео голів

Лідер чемпіонату України невдало розпочав виступи у другій частині сезону, на останніх хвилинах втративши перемогу у виїзному матчі з "Олександрією".

Дніпряни розпочали поєдинок із серії атак на ворота суперника і зуміли добитися свого до середини першого тайму. На 23-й хвилині аргентинець Мінго наважився на удар з кута штрафного майданчика, а м'яч рикошетом від захисника парашутом залетів у сітку.

Однак радість гостей була недовгою, адже вже за сім хвилин Мустафаєв зрівняв рахунок. Еміль отримав м'яч на вході до воротарського майданчика, на замаху прибрав захисника і пробив голкіпера "Дніпра-1". Далі ініціатива у матчі перейшла до господарів поля, але свої моменти до перерви вони не реалізували.

Другий тайм зустрічі розпочався з атак "Олександрії", а потім гра була перервана через повітряну тривогу. Матч відновився за 50 хвилин і "Дніпру-1" відразу вдалося забити, що правда гол вийшов скандальним. Довбик із центру поля втік до воріт господарів і реалізував вихід віч-на-віч, але зробив це перебуваючи в офсайді, який не зафіксував арбітр.

Ведучи в рахунку дніпряни більше не поспішали йти вперед і могли спокійно довести матч до перемоги, але все зіпсувала одна помилка під завісу зустрічі. На 88-й хвилині в результаті провалу в обороні "Дніпра-1" Кожушко вискочив віч-на-віч із голкіпером, але не забив, а потім м'яч опинився у вільного Мустафаєва, якому залишалося лише влучити у порожні ворота.

2:2 - "Дніпро-1" втрачає очки і дає "Шахтарю" шанс наздогнати себе у турнірній таблиці УПЛ.

2022-23, Чемпіонат України

Олександрія - Дніпро-1 2:2 (1:1)
Голи: Мінго, 23 (0:1); Мустафаєв Е., 30 (1:1); Довбик, 60 (1:2); Мустафаєв Е., 88 (2:2)

Олександрія: Шевченко М.; Мірошніченко Д.; Бондаренко В.; Бабогло; Третьяков; Рибалка (Сігеєв, 82); Мустафаєв Е.; Михайленко М. (Ковалець, 69); Копина (Цуріков, 69); Калітвінцев В. (Кулаков А., 69); Кобзар (Кожушко, 56)
Запасні: Єрмаков Г.; Горох; Скорко; Логінов; Шулянський; Мартинюк А.; Волошин Ві.
Попередження: Кулаков А. 75; Мірошніченко Д. 90

Дніпро-1: Мінго (Назаренко Ол-р, 83); Валеф; Амаш; Сваток; Хайнер; Піхальонок (до 0); Рубчинський (Когут І., 46); Сарапій; Бабенко; Довбик (Підлепенець, 80); Гуцуляк
Запасні: Рибак; Канарейкін; Федорів; Каплієнко; Кононов; Танчик; Танковський; Пасіч Є.
Попередження: Сарапій 62