Динамо сенсаційно поступається Інгульцю у першому матчі другого кола УПЛ

Як і на старті сезону, київське "Динамо" розпочало друге коло чемпіонату України з поразки. Підопічні Мірчі Луческу, які приймали на своєму полі "Інгулець", так і не змогли знайти шлях до воріт суперника - 0:2.

Для Сергія Ковальця, який зіграв помітну роль у "Динамо" у першій половині 90-х, це був дебютний матч в якості головного тренера "Інгульця". І тактика тренерського штабу гостей принесла результат - упродовж всього матчу "Динамо" абсолютно беззубо виглядало в атаці, створивши лічену кількість напівмоментів. У свою чергу "Інгулець" ще до перерви втілив у голи дві свої контратаки.

Обидва рази не обійшлося без втрат м'яча у центрі поля та подальших провалів в обороні "Динамо". На 12-й хвилині Сітало виграв боротьбу у Дячука і віддав гольову передачу на набігаючого Козака. А перед самим свистком на перерву "Інгульцю" вдалася швидка атака праворуч, яку завершив ніким не прикритий у штрафному майданчику Одарюк - 0:2.

Справедливо було припустити, що більшість часу у другому таймі пройде на половині поля гостей. Так і сталося. Але якщо говорити про моменти, то на увагу заслуговують епізод, коли Гармаш пробив у штангу, і щільний удар Сидорчука з-за меж штрафного майданчика вже на 93-й хвилині. Решту часу суперники, причому це стосується і "Динамо", і "Інгульця", дуже грамотно вбили.

У турнірній таблиці чемпіонату України "Динамо" поки що залишається третім, але ризикує потенційно відпустити "Дніпро-1" та "Шахтар" на дев'ять очок .

2022-23, Чемпіонат України

Динамо - Інгулець 0:2 (0:2)
Голи: Козак О., 12 (0:1); Одарюк, 43 (0:2)

Динамо: Нещерет; Дячук М.; Попов Д.; Караваєв; Дубінчак (Вівчаренко, 46); Буяльський; Шепелєв В. (Беніто, 86); Сидорчук; Волошин (Царенко, 46); Ванат (Лонвейк, 70); Кабаєв (Гармаш, 46)
Запасні: Моргун; Боль; Сирота О.; Яцик; Андрієвський; Пeррис; Рамірес Ерік
Попередження: Лонвейк 91

Інгулець: Паламарчук О.; Кучеренко О.; Нагієв (Мельничук, 52); Клименко В.; Смоляков; Козак О.; Ченбай; Кухарук; Сітало А. (Марусiч, 87); Ковальов М.; Одарюк (Козиренко, 75)
Запасні: Білик О.; Поспєлов; Головкін; Резепов; Коробенко; Осипенко О.; Кравчук Д.

19:17
Реал Сосьєдад зміцнив свою позицію в зоні Ліги Європи: дивитись огляд матчу з Лас-Пальмасом