ЧУ U-19: Рух робить ще один впевнений крок до чемпіонства

Джерело: terrikon.com

Сьогодні відбулось п'ять матчів чемпіонату юнацьких команд, в одному з яких лідер першості "Рух" розгромив "Інгулець" - 6:1. Головним героєм матчу став Ілля Квасниця, який оформив хет-трик. Цікаво, що перший тайм завершився внічию - 1:1, коли Войтюк відповів Квасниці голом на гол. А ось по перерві була повна домінація господарів. До голів Квасниці ще по м'ячу додали Савчук, Панченко та Касарда. Сьомий гол міг забивати Обаміна, але не реалізував пенальті, який сам і заробив.

Друга команда першості "Динамо" на виїзді мінімально здолала "Кривбас" - 1:0. Єдиний гол забив Олексій Гусєв.

"Ворскла" також в гостях переграла "Минай" - 2:0. У переможців результативними ударами відзначились Оденцов та Сердюк.

З тим самим рахунком - 2:0 і також на виїзді "Колос" здобув перемогу у грі з "Вересом". Тут в іменинниках ходили Кузик та Ковальов.

Другим в турі за результативністю видався матч "Зоря" - "Металіст 1925" - 2:4. Гості до перерви зусиллями Оробця, Обінайї, Козловського і Нижника забили усі свої голи. А після відпочинку дозволили господарям післастити гіркоту поразки, пропустивши від Осипенка та Пономаренка.

Чемпіонат юннацьких команд U-19
25 тур

Минай - Ворскла - 0:2 (0:1)
Голи: Оденцов, 18 (0:1), Сердюк, 59 (0:2)
Незабитий пенальті: Мельник, 81 (Ворскла)
Вилучення: Лєднєв, 81 (Минай)

Кривбас - Динамо - 0:1 (0:0)
Гол: Гусєв, 54 (0:1)

Рух - Інгулець - 6:1 (1:1)
Голи: Квасниця, 5 (1:0), Войтюк, 22 (1:1), Савчук, 49 (2:1) Квасниця, 54 (3:1), Квасниця, 60 (4:1), Панченко, 62 (5:1), Касарда, 74 (6:1)
Незабитий пенальті: Обаміна, 80 (Рух)
Вилучення: Свіріпа, 83 (Інгулець)

Зоря - Металіст 1925 - 2:4 (0:4)
Голи: Оробець, 2 (0:1), Обінайя, 16 (0:2), Козловський, 37 (0:3), Нижник, 40 (0:4), Осипенко, 53 (1:4), Пономаренко, 90+2 (2:4, пенальті)

Верес - Колос - 0:2 (0:0)
Голи: Кузик, 47 (0:1), Ковальов, 60 (0:2)