З повітряною тривогою та контратаками: Динамо на виїзді розгромило Олександрію

Такі матчі, як Олександрія - Динамо, цілком можуть служити заспокійливим препаратом для вболівальників київського клубу. Вони вже й забули, коли їхня улюблена команда востаннє перемагала так легко і з таким азартом.

З перших хвилин в Олександрії команда Олександра Шовковського кинулася розвідувати, як у господарів із обороною. Після кількох атак рахунок було відкрито: Кабаєв перехитрив опонентів на фланзі та відправив м'яку подачу на лінію штрафного майданчика. Там уже чергував Андрієвський, якому вистачило одного дотику, щоб відправити м'яч у ворота – 1:0.

Киянам вдавалися швидкі контратаки в один дотик - дії футболістів змушували забути про нещодавню поразку від Чорноморця. Одна з таких атак призвела до другого голу: Буяльський вивів на оперативний простір Перріса, який дотягнув м'яч до штрафного майданчика і повернув партнеру. Далі була передача на Ваната, який посадив на п'яту точку Бабогла, вправно прибрав Логінова і вразив ворота. Ляпас, треба визнати, гідний.

На честь Олександрії, хлопці Ротаня швидко організували відповідь: Мустафаєв втік від Вівчаренка, який послизнувся, на фланзі і віддав у центр під удар Ковальцю. Кирило м'яч пропустив, а ось Сігєєва захисники Динамо загубили - гол надії подарував інтригу на другий тайм.

Команди загалом багато атакували - роботи вистачало як у Микити Шевченка, так і його візаві Руслана Нещерета. У другому таймі темп гри дещо знизився, і коли гравці Олександрії почали втрачати сили, Динамо забило втретє: Буяльський дивовижною за траєкторією передачею знайшов Вівчаренка і той злету увігнав м'яч у ворота.

Далі була повітряна тривога, а після відновлення гри Олександрія майже одразу ж пропустила. Це простріл Кабаєва з флангу невдало перервав Логінов. А довершив розгром Назар Волошин, який опинився на вістрі чергової швидкої атаки киян та встановив остаточний рахунок.

Глобально ця перемога нічого не змінює у турнірних розкладах, але порадує вболівальників Динамо.

2022-23, Чемпіонат України

Олександрія - Динамо 1:5 (1:2)
Голи: Андрієвський, 17 (0:1); Ванат, 32 (0:2); Сігеєв, 40 (1:2); Вівчаренко, 72 (1:3); Логінов, 77 (автогол) (1:4); Волошин, 88 (1:5)

Олександрія: Шевченко М.; Бабогло; Скорко; Логінов; Кожушко (Шулянський, 46); Копина (Чубатий, 83); Мустафаєв Е.; Рибалка; Сігеєв (Калітвінцев В., 69); Ковалець (Матюшенко, 83); Кулаков А. (Кобзар, 83)
Запасні: Горох; Єрмаков Г.; Савченко Р.; Ващенко; Бондаренко В.; Гунічев
Попередження: Кулаков А. 84

Динамо: Пeррис (Караваєв, 82); Нещерет; Сирота О.; Тимчик; Дячук М.; Вівчаренко; Шепелєв В. (Рамадані, 82); Андрієвський; Буяльський; Ванат (Гармаш, 66); Кабаєв (Волошин, 82)

15:27
Ігор Пердута: Шахтар постійно грає в фіналах, у нас немає такого великого досвіду
15:12
Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні
14:56
Сергій Долганський: Нам не вистачило концентрації в дрібницях
14:40
НБА: Бостон оформив вихід у фінал конференції, Дончич ховає Оклахому, дивитись огляди
14:24
НХЛ: Колорадо закручує інтригу в серії з Далласом, дивитись огляд матчу
14:09
МЛС: Келсі приносить перемогу Цінцінатті, Мессі не зіграв через травму
13:56
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:57
Срна: Коли зібралися на тренування після матчу з Динамо, було видно, що команда їде за Кубком