Пономарьов: Головне завдання незмінне – залишитися в Прем’єр-лізі

Головний тренер «Руху» Віталій Пономарьов прокоментував виїзну перемогу «жовто-чорних» над «Чорноморцем» - 3:1.

– Звичайно, нам приємно, що ми перемогли. Це дуже важливі три очки для нас на цьому етапі, в тій ситуації, в якій ми опинилися. Але я би хотів розпочати з «Чорноморця». Видно, що це дуже хороша команда, напевно, одна з трьох в Україні, в яких помітний особливий стиль гри, видно роботу тренера, таким суперникам протистояти непросто.

Забивши два голи в першому таймі, ми грали за результатом. У цьому відчувається психологія молодих футболістів, тому що вони більше намагалися зберегти рахунок. Пропустили гол на останній секунді першого тайму. Тому психологічна перевага після перерви десь була на боці «Чорноморця». Але дуже добре, що ми забили третій м’яч і довели гру до логічного завершення.

У нас дуже хороша когорта молодих футболістів, декого з них я треную вже 10-11 років, приблизно три роки будували цю команду, досягнули успіхів на рівні U-19, тепер багато з них уже в головній команді. Треба сказати дякую президенту, менеджменту клубу та самим футболісти, вони виконали за цей період великий обсяг роботи. Минулий сезон чемпіонату U-19 не дограли, але ми стали переможцями цього турніру, гідно виступили в Юнацькій лізі УЄФА. Дуже важливо, що цього сезону ми перемогли в чемпіонаті U-19. І не просто перемогли, а зробили це з рекордними показниками: маємо 40 матчів без поразок, і ця серія триває, забили 89 голів, це теж рекорд за всі часи, не зазнали жодної поразки в сезоні. Дуже хочеться, щоби якомога більше цих молодих футболістів перейшли в дорослий футбол і прогресували на цьому рівні.

Головне завдання в нас незмінне – залишитися в Прем’єр-лізі. Незважаючи на наше турнірне становище, а воно й надалі залишається непростим, я думаю, що якщо ця команда в нас збережеться, то в неї хороше майбутнє, тому що дуже багато перспективних футболістів.

06 травня

08:48
Севілью не зупинити: дивитися три голи Гранаді
08:33
Трубін пропустив два, Спортінг став чемпіоном: дивитись відеоогляд поразки Бенфіки
08:15
Рома не дозволила Ювентусу гарантувати Лігу чемпіонів: дивитись відеоогляд
08:00
Головне за день: Шахтар перемагає, Динамо не відстає, Жирона захоплюється та інші новини

19:51
Володимир Бражко: Забили швидкий м’яч по перерві, потім другий, третій, гра пішла