Реал Сосьєдад на виїзді впевнено переміг Зальцбург

"Реал Сосьєдад" виправився після втрати перемоги над "Інтером" у минулому турі ЛЧ, сьогодні впевнено здолавши на виїзді "Зальцбург".

Як і в поєдинку з міланцями, гості почали зі шквалу атак та швидко відкрили рахунок. Ойарсабаль втік на передачу до штрафного майданчика і ідеально влучним ударом низом відправивши м'яч у лівий кут воріт. Потім "Сосьєдад" віддав ініціативу гостям і на 27-й хвилині збільшив свою перевагу після контратаки. Браїс Мендес зі своєї половини втік від усіх гравців суперника, увійшов до воротарського майданчика і точно пробив у нижній правий кут.

"Зальцбург" у відповідь міг влаштувати потенційний камбек на початку другого тайму, але йому завадив арбітр. Рефері призначив пенальті за фол Реміро на Шимичі, проте швидко змінив рішення після ВАР. І на цьому гра за великим рахунком була закінчена – господарі до фінального свистка так і не створили жодного по-справжньому небезпечного моменту, програвши з рахунком 0:2.