Шахтар робить божевільний камбек в Антверпені: дивитись голи матчу Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" здобув першу перемогу у нинішній Лізі чемпіонів. Поступаючись після першого тайму "Антверпену" 0:2, "гірники" після перерви переламали гру і вирвали перемогу - 3:2.

Перший тайм був із тих, які хочеться швидше забути. Шахтар ніби не відійшов від матчу з "Ворсклою" - був повільною і абсолютно нецікавою командою, яку можна обіграти за рахунок простих закидань та швидких випадів. Дався взнаки і швидкий гол, що став ілюстрацією неквапливого футболу - Ракицький вже відібрав м'яч у Вермерена, але занадто довго приймав рішення що робити далі. Зрештою, юний талант "Антверпена" обікрав ветерана. А далі – пас на Муйю та гол.

Сам "Антверпен" нічого надприродного на полі не робив. Більше того, практично весь перший тайм бельгійці неспішно контролювали м'яч і, зважаючи на те, що "Шахтар" не включає пресинг, зрідка намагалися загострити гру довгими вертикальними передачами. Винятком стала атака на 34 хвилині. Тут все сталося блискавично: введення м'яча у гру, пас Вермерена на кілька десятків метрів та удар Баліквіші.

Перерва і другий тайм, будемо відвертими, нічого доброго не обіцяли. І можна тільки здогадуватися, що ж сталося у роздягальні "Шахтаря", з огляду на те, з якою агресією зіграли "гірники" другі 45 хвилин.

І знову можна сказати, що допоміг швидкий гол. Спочатку штанга відбила удар Судакова, але підбір залишився за донеччанами, Назарина потужно пробив - воротар Антверпена, здавалося, зробив усе, щоб урятувати свою команду, але Сікан відправив м'яч у сітку.

Форвард "Шахтаря" знову заслуговує на окремі слова. Другий тайм Сікан, як і вся команда, провели на тому рівні, що очікують бачити від "гірників" його вболівальники. Зрештою Сікан взяв безпосередню участь у всіх трьох голах, адже на 70-й хвилині саме його збили недалеко від лінії штрафного майданчика. Після довгої наради стандарт довірили виконати Ракицькому і не помилилися. Нехай і з рикошетом від Баліквіші захисник "Шахтаря" направив м'яч у ворота "Антверпена" - 2:2.

Нарешті, ще через п'ять хвилин донеччани своїм агресивним пресингом змусили суперника допустити цілу низку помилок. Більше за інших, звичайно, відзначився Бутез, який вирішив залишити у грі м'яч, що йшов за межі поля. І подарував його Назарині. Пішов пас у центр, і Сікан вивів "Шахтар" уперед.

А потім була 96-а хвилина - остання з доданих. Тоні Алдервейрелд, який навесні приніс "Антверпену" чемпіонський титул, знову йшов уперед і заробив пенальті - м'яч після його удару влучив у руку Тарасу Степаненку. Однак міцнішими виявилися нерви у Дмитра Різника, який змусив помилитися досвідченого захисника. М'яч після удару Алдервейрелда пройшов поряд зі штангою. І відразу арбітр дав свисток про закінчення матчу. Що й казати - ефектна кінцівка божевільного матчу.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Антверпен - Шахтар 2:3 (2:0)
Голи: Муйя, 3 (1:0); Баліквіша М-А., 34 (2:0); Сікан, 48 (2:1); Ракіцький, 71 (2:2); Сікан, 76 (2:3)

Антверпен: Бутез; Вейндал (Іленіхена, 83); Кулібалі Су.; Алдервейрелд; Вермерен; Еккеленкамп (Валенсія Е., 74); Кейта Ман. (Юсуф Ал., 83); Батай; Муйя (ван ден Босх, 87); Янссен; Баліквіша М-А.
Запасні: Ламменс; Де Вольф; Еджуке; Керк Г.
Попередження: Кейта Ман. 12; Янссен 37; Алдервейрелд 91

Шахтар: Різник Д.; Азаров І.; Ракіцький; Матвієнко М.; Конопля; Степаненко; Судаков; Криськів; Назарина; Сікан (Швед М., 87); Зубков
Запасні: Егiнальдо; Рудько; Чигринський; Козік; Гочолейшвілі; Кастільо Д.; Міроши; Очеретько; Бондаренко; Кащук; Келсі

15:27
Ігор Пердута: Шахтар постійно грає в фіналах, у нас немає такого великого досвіду
15:12
Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні
14:56
Сергій Долганський: Нам не вистачило концентрації в дрібницях
14:40
НБА: Бостон оформив вихід у фінал конференції, Дончич ховає Оклахому, дивитись огляди
14:24
НХЛ: Колорадо закручує інтригу в серії з Далласом, дивитись огляд матчу
14:09
МЛС: Келсі приносить перемогу Цінцінатті, Мессі не зіграв через травму
13:56
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:57
Срна: Коли зібралися на тренування після матчу з Динамо, було видно, що команда їде за Кубком
09:14
Мегабій Усик — Ф'юрі: онлайн-трансляція на MEGOGO за підтримки ліцензійного букмекера GGBET
08:13
Долганський після фіналу: Весь матч потрібно провести на максимумі, щоб потім не шкодувати