Ланс виходить до Ліги Європи та відправляє Севілью додому

another languages: en ru

Севілья, яка минулого сезону виграла Лігу Європи, цього разу залишилася ні з чим. Іспанська команда, так і не зумівши здобути жодної перемоги, безславно вибула з Ліги чемпіонів та завершила єврокубковий сезон.

У матчі шостого туру проти Ланса у Севільї був лише один варіант - необхідно було перемагати, щоб, посівши третє місце, перейти до улюбленої Ліги Європи. І перший тайм пройшов із помітною перевагою гостей. Щоправда, володіючи м'ячем більшу частину часу, іспанці створили лише два небезпечні моменти. У дебюті зустрічі Севілья заробила вільний удар у межах штрафного майданчика Ланса, проте захисник блокував удар Гуделя. А потім небезпечно під поперечину пробив Ракитич, але французів врятував Самба.

На початку другого тайму активнішими в атаці були вже господарі. Що і принесло їм успіх, коли на 63-й хвилині арбітр призначив у ворота Севільї пенальті. Досить сумнівний, як, власне, і у випадку з другим 11-метровим у цьому матчі. Однак і Франковський, і Серхіо Рамос не стали грати у благородство і свої спроби реалізували. Причому іспанець пробивав двічі - у першому випадку ВАР підказав арбітру, що Самба до удару зійшов з лінії воріт, що дозволило йому відбити удар Рамоса.

Севілья намагалася забити ще, але, враховуючи кадрові проблеми, посилити чи хоча б освіжити гру, іспанцям не вдалося. А на шостій компенсованій хвилині помилка Педроси у центрі поля призвела до другого голу - Фулджіні реалізував вихід віч-на-віч і вивів Ланс у Лігу Європи.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Ланс - Севілья 2:1 (0:0)
Голи: Франковський, 63 (пенальті) (1:0); Рамос С., 79 (пенальті) (1:1); Фулджині, 96 (2:1)

Ланс: Б. Самба; Агілар; Медина Ф.; Граді (Хусанов, 98); Н. Менді (Ель Айнауї, 23); Абдул-Самед; Дансо; Франковський; Кошта Да. (Фулджині, 72); Вахі (Гілавогі М., 72); Сотока
Запасні: Лека Ж-Л.; Пандор; Мауасса; Айдара М.; Томассон; Сішуба; Діуф А.; Саїд В.
Попередження: Ель Айнауї 37; Медина Ф. 75; Фулджині 87; Дансо 99

Севілья: Дмитрович; Салас К.; Рамос С.; Педроса; Сумар Б.; Торрес О. (Рафа Мир, 70); Дж. Соу; Гудель; Ракитич; Хуанлу Санчес; Ен-Несірі
Запасні: Арбол; Флорес А.; Фуентес Д.; Гаттонi; Буено М.
Попередження: Сумар Б. 60; Салас К. 66; Рамос С. 80; Рафа Мир 99

15 травня

21:20
Шахтар завойовує Кубок України та робить Золотий дубль
20:00
Осімхен пропустить вирішальний матч Наполі?
19:46
Сьогоднішній матч на Олд Траффорд стане останнім для Ван-Бісака, Марсіаля та Варана