Франція сенсаційно поступається Данії у Лізі націй

Нинішній володар трофею Ліги націй збірна Франції невдало розпочала новий сезон, поступившись у стартовому матчі датчанам - 1:2.

Можна зрозуміти провідних футболістів. Їм сьогодні було б набагато комфортніше у відпустці на морі. Натомість УЄФА ставить додаткові чотири матчі, які потрібно провести у жорсткому графіку – за два тижні. Тож мотивації та якоїсь позамежної самовіддачі вимагати не доводиться.

Власне таким матч і видався. Може й не сірим, але й не таким, що варто переглядати. До того ж, у противників додаткового турніру з'являється ще один аргумент - французи в ході матчу зробили дві вимушені заміни. Через травми поле залишили Мбаппе і Варан.

Усі голи були забиті після перерви. У дебюті другого тайму відзначився Карім Бензема, який чудово обіграв усіх, хто опинявся на його шляху, і покотив м'яч у нижній кут. Після цього чемпіони світу зловили кураж і могли збільшити перевагу в рахунку. Проте пропустили самі. На 68-й хвилині гості увімкнули високий пресинг і, відібравши м'яч у французів, вивели на удар Корнеліуса - 1:1.

Він і став головним героєм матчу. І все це завдяки другому голу, який приніс перемогу збірній Данії. Сталося це вже на 89 хвилині. Данського форварда супроводжував Саліба, який замінив перед цим травмованого Варана. Але данець пробив із гострого кута - над Льорісом у ближню дев'ятку.

Ліга Націй УЄФА 2022-2023. Ліга A. Група A1.

Франція - Данія - 1:2 (0:0)
Голи: Бензема, 51 (1:0); Корнеліус, 68 (1: 1); Корнеліус, 89 (1: 2)
Франція: Льоріс; Варан (Саліба, 61); Кунде (Клос Ж., 92); Ернандес Л-Ф.; Ернандес Тео; Канте Н.; Коман К. (Діабі Му., 92); Тчуамені; Бензема; Гризманн (Рабйо, 78); Мбаппе (Нкунку, 46)
Данія: Шмейхель; Андерсен Й.; Вестергор (Крістінсен Р., 60); Мелі; Васс (Дамсгор М., 60); Ділейні (Йєнсен Мат., 85); Нельсон В.; Сков Ольсен (Брейтуейт, 84); Хейб'єрг; Еріксен К.; Дольберг (Корнеліус, 59)

09:45
НБА: ЛеБрон сказав рибалці "Не сьогодні"
08:46
Атлетіко обігрує Атлетік, але стадіон може бути дискваліфікований: дивитися відеоогляд
08:32
Трубін пропустив між ніг, але Бенфіка здобула вольову перемогу: дивитись відеоогляд
08:15
Челсі рятує та майже виграє матч з Астон Віллою: дивитись відеоогляд
08:00
Головне за день: Карпати піднімаються, Динамо рятується, Шахтар не оступається та інші новини

21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів